E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
zzeynepp zzeynepp
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

zzeynepp yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
MAHALLELİ KADIN- 1. BÖLÜM
konu güzel akıcı da bir sorun var.. zehra kim zeynep kim şahıslar tam anlaşılmıyor sebebiyse noktalama işaretlerine neredeyse hiç dikkat edilmemiş bu yüzden anlatılan konu ne kadar iyi olursa olsun karışıklık çıkıyor... umarım kızmamışınızdır eleştirmeme...
İŞTE GELDİM GİDİYORUM 14
bir solukta bitirdim bütün yazları merakla bekliyorum :)
3
internette okuduğum en uzun yazı dizisi rekorunu kırıyorum bakalım kaç bölüm daha okuyacağız :) kaleminize sağlık gerçekten sabırlısınız böyle yazdığınıza göre :)
Yüz Karası Sokak Yarası
yazı niye görünmüyo acaba ?????
Büyüdüğün Kadar Küçülürsün
gerçekten anlatım diliniz güzel :)
2
kadının adı leyla mı yoksa gerthurt mu anlamadım. başte leyla yazmışın birkaç cümle sonra gerthurt yazmışsın :)
Aforizmalar & Karalamalar III
evet zaten sadece yazılarımızda cesuruz fakat o insanın karşısına geçince alfabeyi unuturuz :)
Aforizmalar & Karalamalar III
bütün yazılarınızda kendimi gördüm.. söylemek istediklerimi.. söyleyemediklerimi.. hislerin çekinmeden söylenmesi cesaret işidir ve bence siz çok cesursunuz... zzeynepp tarafından 9/26/2012 8:21:04 PM zamanında düzenlenmiştir.
Seni Sevmiyorum
ya sormam da sakıncası yoksa acaba resimdeki siz misiniz..?
Boş bir kağıt
bütün yazılarınız şiirleriniz aynı insana yazılmış gibi... bana sorarsanız aşkınızdan yazar olmuşsunuz diyecem.. zaten hissetmeyen yazamaz da..
AĞIR MESELELERE BASİT ÇÖZÜMLER
hocam bir yazı yazarken özellikle fıkra araştırması yapıyor musunuz :) ya da yapmıyorsanız bu kadar olay nasıl aklınızda kalıyor :) böyle iyi yazmayı nereden öğrendiniz :) hasılı kabartma tozu keki ne kadar kabartır :):)
mmmm
yazınızı her zaman takip ediyorum sanırım ahmet batman da görev yapıyordu. bence ahmet için yanlış ili seçmişsiniz.. çünkü batmanda bu kadar ileri seviyede bir terör olmaz.. her ne kadar öykü de olsa yine de söylemek istedim affola :)
İSTANBUL’U DİNLİYORUZ GÖZLERİMİZ VE KULAKLARIMIZ KAPALI.
gerçekten her zamanki gibi güldürdünüz hocam bizi :) bu arada önceki yazınız için teşekkürler.. her ne kadar bu yorumu oraya yapmak istesem de bir türlü yorumu gönderemedim ben de burdan teşekkür edeyim bari :):)
BİR DE BENDEN DİNLEYİN EĞİTİM ÖĞRETİMİN AHVAL-İ PÜR MELALİNİ -2-
konuyu işlediğiniz için öncelikle teşekkür ederim hocam..bazıları bana inanmayacaklar, belkide aptal bu kız diyecekler ama ben imam hatibi bulunduğum ilin fen lisesine yerleştikten sonra tercih ettim. liseye geçerken başım örtülü diye fen lisesinne gidemedim. bütün ailem öğretmenlerim arkadaşlarm
BİR DE BENDEN DİNLEYİN EĞİTİM ÖĞRETİMİN AHVAL-İ PÜR MELALİNİ -2-
konuyu işlediğiniz için öncelikle teşekkür ederim hocam..bazıları bana inanmayacaklar, belkide aptal bu kız diyecekler ama ben imam hatibi bulunduğum ilin fen lisesine yerleştikten sonra tercih ettim. liseye geçerken başım örtülü diye fen lisesinne gidemedim. bütün ailem öğretmenlerim arkadaşlarm
BİR DE BENDEN DİNLEYİN EĞİTİM ÖĞRETİMİN AHVAL-İ PÜR MELALİNİ -1-
hocam şu an imam hatip lisesi öğrencisiyim.. ve inanın diğer liselerin hiçbirinin karşılaşmadığı sorunlarla karşılaşıyoruz.. okulumuz küçücük olduğu için sabahçı öğlenci kavramına geri dönmek zornda kaldık. günde 8 saat ders görürdük her biri kırk dakika olarak ama şimdi 4 der görüyorzu herbiri 80
Bugün Somali ne giymese !
Hayat diyorum iyi ki birkaç pencereden ibaret ve bir pencereden bakılmıyor iyi ki... Yoksa yanlış pencerenin yanlış manzarası çoğaldıkca özümüzü sözümüzde unutup gideceğiz..... çok doğru söylemişiniz... bu ülkede eğer tv izlemek yasaklanırsa ülkede neler değişebileceğini herkese göstermek
xcvb
böyle bitmemeliydi bzim hikayemiz :(:(ben en az dah 10 tane kalmııştır diye düşünmüştüm oysa :( umarım yeni hikayelerin gelir çok iyi yazıyorsun darısı başıma :) bu arad f.d ne? zzeynepp tarafından 9/10/2012 6:34:39 PM zamanında düzenlenmiştir.
DU BAKALİ N’OOOLCEK?
her kelimesine katılıyorum hocam bu ülkede yaşayan bir tek genç kalmayıncaya kadar du bakakalım ne olacak, bekleyeceğiz diye laflar etmeye devam edecekler. Allah sonumuzu hayretsin..
xxxz
"Bazen hayatının karardığını hissedersin. Oysa gözlerini kapatmışsındır sadece." yazdım bi kenara :) heyecanla bekliyordum bu yazının çıkmsını ama hikayeyi gönderememesi... hayal kırıklığına uğradım :)
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada zzeynepp  şairi hakkında, zzeynepp  kimdir, zzeynepp  şiirleri,zzeynepp  hakkında bilgi ve zzeynepp  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.