E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
zzeynepp zzeynepp
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

zzeynepp şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Yıldızlı Kumbara
sanırım bu en güzel şiirin :)
???
Sessiz çığlıklar atarken susmak, Gözyaşları dökerken gülmek,ölüyorken yaşamak (!) KOLAY MI ? ? ? !!! kolay değilde niye bu zorluğu çekerek yaşıyoruz ki??
Yazabildiğim Kadar Acı
Ve keşke diyorum; Keşke, yazabildiğim kadarını yaşamış olsaydım çektiğin acıların... Daha az kanardım... her şiirin bir öncekinden güzel :)
Yırtıyorum İntihar Mektubumu...
Çünkü aşık oldu mu, Yaşamak istiyor insan, Ya-şa-tı-lı-yor! katılıyorum :)
SADECE SEN…
her şiirin vardır bir sahibi sizin şiirinizin şairi kim hocam :)
Gitme, Bitmesin...
bi şey söyleyeyim keşfedilmemiş bir yeteneksin. öyle aptalca şiirlerde bile birkaç yorum olurken seninkilerde hiç yok niye çünkü daha farkedilmemişsin. :) umarım seni de farkederler :)2. şahıs ekiyle yorum yapıyorum kusura bakma :)
ömrüm.....
yazlanlar iyi hoş güzelde pek şiir gibi olmamış.. daha çok cümleleri alt alta yazılmış düz yazı gibi.. ama yinede güzel :)
PLATONİK ACILAR
seçki kurulu günün şiiri olarak seçmeliymiş bunu ama neyse... gerçekten çok güzel olmuş...
HAYAT IŞIĞININ HAZİN SONU.
hocam okul açıldığından beri yazılarınızı bekleyenleri ihmal ediyosunuz :)
kan ve kuzular
şiiriniz güzel de şiiri seslendiren duyguyu tam yakalyamamış ...
Gelmiş Gibi Ol...
Çünkü; Sen gidince, Ayrılığın tüm suçu bana kalmış gibi oldu, "Git" dediğim için; "Gittin" gibi oldu... yeni keşfettim sizi.. baya iyi yazmışınız şiiri.. :)
Giderken
şiir çok uzundu normalde uzun şiirleri okumam ama şiirin kendini okutturdu bana :) tek kelimeyle harikaydı.. bence sen keşfedilmemiş bir yazarsın bi yayınevim olsaydı kesinlikle sana kitap çıkarmayı teklif ederdim :):)
TAKVİMLER
Saat işler, zindan ağlar, takvim göçer Anılar daha dün gibi akıldadır Hayat iyisiyle kötüsüyle geçer İnsana kalan beyaz bezden kaftandır güzeldi gerçekten.. şiiriniz anlaşılırdı ani kısaca lafı dolandırmamışsınız :)
masumiyet..
itiraf edeyim pek bi şey anlamdım :) tabi bu sizin değil benim sorunum :)
Yürüyorum
şiirlerine bu kadar çok yorum yapılan çok kişi yoktur şanslı hissetmelisiniz :):)
SANA DAİR
Bir nazarına şad olmuş ahmak benliğim Zayisindeyim ömrümün Kimim? Neredeyim? Araf mekanlarda,vuslata mahkum Yitik zamanların,kayıp diyarlarında,sevdana müptela Bedenim boş bir çuval Ruhum ,yarılmış toprak altlarında Sana dair ne varsa Bak hepsi avucumda Kaldırıp yaradana, Yeminli dual
Düşünce-2
Zaten; Ben bir serçenin gözlerindeki yaştım. Sana göre değersiz, Belki çok yersiz. İşi-gücü bıraktım da, yokluğunla savaştım... senden öğrenecek çok şeyim var :):)
*Belki . . .
ne kadar kısa ve özsün :):):) you are my favourite :)
......GÖLGE.......
İşte bu yüzden ben; Düşlerime düşüreceğin gölgene bile muhtâcım. bunu yazma kiçin çok düşndün mü yoksa ilham perin her daim yanında mı dolaşıyor :):)
*Sen Bunları Hakettin.
bütün yazılarını okudum.. niyet ettim bütün şiirlerini de okumaya bir numaralı favori yazarım benim :):)
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada zzeynepp  şairi hakkında, zzeynepp  kimdir, zzeynepp  şiirleri,zzeynepp  hakkında bilgi ve zzeynepp  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.