E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Züleyha Özbay Bilgiç

Züleyha Özbay Bilgiç

105 şiiri ve 16 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
ŞÜKÜR Gözlerin bir serâbın hasretinden kurur önce Çatlar dudakları çöllerin Şükür ki ruha damlayan vahadır Sen bilmezssin... Züleyha Özbay Bilgiç
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 105
Şiirleri
16
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Züleyha  Özbay Bilgiç

Çevrimdışı

14 yıl  boyunca üye

Diyor ki;
ŞÜKÜR Gözlerin bir serâbın hasretinden kurur önce Çatlar dudakları çöllerin Şükür ki ruha damlayan vahadır Sen bilmezssin... Züleyha Özbay Bilgiç
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
20.621
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
290.054
Yazıları Kaç Kere Okundu?
25.389
Üyesi olduğu atölyeler

GENÇ KALEMLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

ÖZGEÇMİŞ
ŞİİR BENİM KALBİMİN YURDUDUR....z.ö.bilgiç
Züleyha Özbay Bilgiç ,Üstad’ın '”Şiirsiz bir manevi alem manevi aleme pencere açmamış bir şiir dünyası olabilir ;ama yoksul dünyalar olarak” sözünü öz, şiirlerinde kelâmdan kaleme yansıyan hikmeti, gönül mürekkebine aksedip, hissetirmeyi düstur edinen ve edebin gergefindeki lirik ruh dokunuşlarını, mısralara işlemeyi yürek borcu bilen bir gönül işçisidir.. .
Kütahya doğumludur. İlk öğrenimini Kütahya edinmiş Şair Şeyhi İlkokulu’nda, ortaöğrenimini ise Kütahya İmam Hatip Lisesi’nde tamamladı. Daha sonra İstanbul Suadiye’de Kuran-ı Kerim ihtisas eğitimi aldı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi ön lisans mezunu olup, evli ve iki çocuk annesidir.
Küçük yaşlarda başlayan şiir tutkusu ve duygu sağanakları ,ilkokulda gün yüzüne çıkar ve şiir hayatına ilkokul üçüncü sınıftayken İlkokul öğretmeni Sabah


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
ferhan
Profili | Şiirleri | Yazıları
Yüreğinize ve kelamınıza sağlık,şükürle söze başlayan gönülleri yürekten kutluyorum,Bizi yoktan var eden sayılamayacak nimetler veren,yüce Y..
Tülay Lal
Profili | Şiirleri | Yazıları
Gözlerinin yeşili yüzün ay beyazı güzel olan sen Allah her dem seni ve aileni korusun inşAllah Amin Mevlam seninle buluşturdu beni..
Tülay Aslan
Profili | Şiirleri | Yazıları
Onu defterde çok yakınken başka bir otamda tanıdım ipeksi ve buğulu sesi insana huzur veriyor.Ve Ankara'da buluştuk ruhunun güzelliği yüzüne..
Mehmet Nalbant
Profili | Şiirleri | Yazıları
artık herkes bilmeli tanımalı derim, sizin imgelerin sultanı oldugunuzu. bu kadar güzel betimlemeleri yerli yerinde kullanan çok ender yazar..
baba özlemi
Profili | Şiirleri | Yazıları
şiirler harika yorumlar harika sen harika ne diye bilirim ki harikasın canim arkadasım seni cok seven arkadasın ben:))))))
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Züleyha Özbay Bilgiç  Züleyha Özbay Bilgiç şairi hakkında, Züleyha Özbay Bilgiç  Züleyha Özbay Bilgiç kimdir, Züleyha Özbay Bilgiç  Züleyha Özbay Bilgiç şiirleri,Züleyha Özbay Bilgiç  Züleyha Özbay Bilgiç hakkında bilgi ve Züleyha Özbay Bilgiç  Züleyha Özbay Bilgiç isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.