E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
zorel zorel
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

zorel üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
belkiz belkiz gunaydin
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sevgili Zorel Hocam' ı siteye girdikten bir süre sonra tanıdım. Türk edebiyatına yardım etmek için çalışan, değerli insan ,İstanbul beyefendisi hocamın bana ve benim gibi bir kaç arkadaşıma hece şiiri yazma konusunda yardım etmek için kendi kitaplarını karşılıksız sunması ve hat ta Avustralya ya kadar ulaştırması bile, onun dost, engin şair yüreğinin en güzel örneğidir.
Bazen dayanamadığım eleştirileri olmasa herhalde hala serbest şiirden başka yazma şansım olamazdı. En içten sevgi ve teşekkürlerimle
AYTEN ÇIKRIKCI ayten  çıkrıkcı
Profili | Şiirleri | Yazıları
ÇOK DEĞERLİ KOMUTANIM SEVGİLİ ABİM ŞİİRİN EDEBİYATIN USTASI YAPTIĞINIZ ELEŞTİRİLERİNİZDE ÇOK HAKILISINIZ SİZE KIZMAK MÜMKÜN MÜ? MADEM Kİ BURASI BİR EDEBİYAT SİTESİ KURALLARA UYARAK YAZMAK GEREK SİZDEN ALMIŞ OLDUĞUM DESTEK BENİ ÇOK MUTLU ETTİ VE GEREKEN SEVİYEYE GETİRECEK...HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN SEVGİM SAYGIM SONSUZ...SAĞLIK HUZUR VE MUTLULUK DİLEKLERİMLE...
nur benlioğlu nur benlioğlu
Profili | Şiirleri | Yazıları
Merhaba Zorel Bey!

Siteye geldiğimden bu yana, yorum yapan Yazın Dostları , hep iyi niyetliler. hepsi de emek veriyor , bir şeyler sunmak için.İyisiyle , kötüsüyle. Ben de hep olumlu eleştiriler aldım.Burası bir Edebiyet sitesi.Çok renkliliğin, olbileceği gibi, Öz dilimizin de doğru kullanılmasından yanayım.Ve bu konuda varsa ,farkedemediğim eksikliklerimin,yanlışlarımın düzeltilmesini bekliyorum doğal olarak. Ben . öğretmenim.Yazdığımı, doğru yazmalı, öyle sunabilmeliyim.İlk kez ,sizden, böylesi yapıcı bir eleştiri almıştım , yıkıcı değil.O yüzden size çok teşekkür ediyorum . Olumlu, olumsuz eleştirilerinizin, yorumlarınızın beklentisi içinde olacağım. Saygın ve bilgi yüklü bir kişiliği olan sizinle, böylesi bir ortamda tanıştığım için de mutluyum.Teşekkürler size ve Edebiyat Defterine...Saygılarımla.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada zorel  şairi hakkında, zorel  kimdir, zorel  şiirleri,zorel  hakkında bilgi ve zorel  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.