E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ziya ziya
Ziyaattin Ekinci
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

ziya şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ESEN RÜZGARLARLA GEL
Hicran yağar gözümden, yokluğun yakar beni. Geçen bunca günümde, hasretin yıkar beni. İçimde bir his var ki günbegün sıkar beni Esen rüzgârlarla gel, her daim emrindeyim. Tek kelimeyle muhteşem di.
inat
Duygu yüklü bir şiir. Etkilendim. Kaleminize yüreğinize sağlık.
HAKK’A ÂŞIK BİR KULUM
hakka aşina bir yürekten mısralara yansıyan duygular anca bu kadar anlatılır. tebrik ederim yürek güzelliğin hiç solmasın.. tebrikler.. ssözde seste mükemmeldi.. selamlar sevgi ile..
BOZDUK DÜZENİNİ…
Gelecek nesili şimdiden boğduk, İyiyi bırakıp kötüyle doğduk, Menfaat uğruna tekeyi sağdık, Bozduk düzenini yalan dünyanın Malesef elbirliği ederek öyle yaptık.Siz de güzel ifade etmişsiniz Yüreğinize sağlık,Kaleminize güç dileğiyle.
Yalancı Bahar
Kırılan incinen kalbimi nasıl onarırsın hiç düşündün mü? İnşallah düşünmüştür.Çünkü benim bildiğim kadınlar incitilince gül misali hemen solabilirler Güzel bir şiirdi. Teşekkürler.
kim özlemez ki çocukluğunu...
Hani, psikiyatrisler insanın çocukluğuna inmek isterler ya siz de dizelerinizle beni çocukluğuma götürdünüz. Tebrikler güzel bir çalışma ziya tarafından 3/20/2009 11:46:35 AM zamanında düzenlenmiştir.
____SEV BENI____
Bayanların belirli günlerde sevdiklerinden bir çiçek,bir hediye beklemeleri ve bu gibi şeyleri bir incelik saymaları bence bekledikleri sevgi olsa gerektir. İşte siz bunu direkt olarak açık bir yüreklilikle dile getirmişsiniz.Çokta güzel olmuş.Ben inanıyorum ki sevgiliniz yada eşiniz bu çağrınıza ye
BEKLEYİŞİM
İnşallah hüsranla bitmez.Nefis bir şiir di tebrikler.
KIZIMA
Gülşen bacı:Birkaç şiirinizi okudum. Şiir olarak çok güzeldi.Çok şair anlatmak istediğini birkaç kıtaya böyle ustaca yerleştiremez.Ancak baktığım şiirlerinizde Dünyaya insanlara güvensizlik,korku küskünlük,karamsarlık hakimolmuş.Güzellikleri, hoş olan şeyleri de dile getirseniz daha iyi olur .
BİRGÜN
Her parçanı ayrı yere savuracağım Şaşkın Pişman Mahzun Kahrolası ellerimle… Bu sözlerinizle kendinizi fena halde ele vermişsiniz.Keşke size dönerken bu dizeleri görmese duymasa.ÇünküO nu nekadar çok sevdiğiniz ve affede bileceğiniz aşikar. Bir gerçek daha varki sizi aşırı derecede kırmış.Affedil
EBEDİYEN
ştebenim aradığımşiir.Ustam.üstaddımşiir yazmasını pek beceremiyorum ancak güzel şiirler tanıyorum.Çok harika,düşündürücü vede doyurucu. KUTLUYORUM.
...
Vallahi bizim doğu diliyle diyeyim gaymak gibi olmuş elinize sağlık. Benim zamanım çok az olmasaydı keşke sitedeki bütün şiirleri okusaydım. Ama ne mümkün. sizler yorum yazdıkça ben utanıyorum.Siz değerli site dostlarına zaman ayıramıyorum ne yazıkki. Tebrikler Öznur Hanım.
İNSAN YÜREĞİMLE SEVDİM...
O kadar akıcı ki elde çekilen tesbih tanelei gibi tane tane gönlümüze doluyor.
...BİR AN İSTİYORUM...
ziya tarafından 12/16/2006 11:12:01 PM zamanında düzenlenmiştir.
...BİR AN İSTİYORUM...
Şiirin güzelliğinden bende çaresis kaldım ne yazayımda bu şiire yakışsın çaresiz olmuyo beceremem. Öylece kalsın daha iyi. Tebrikler.devamını dilerim.
BUNU İYİ BİL.....
Adıda güzel tadıda zevkle okudum teşekkürler
YAĞMURLARIN SIĞINAĞINA SAKLADIM YÜREĞİMİ..
Şiiriniz mükemmel olmuş. Diğerlerini daha okuyamadım İnşallah ilerde o da olur.
EKİNCİYİM BEN
Öğrenciye stem şiirim yanlışlıkla iki kez girilmiş.Bende Aynı konuda bir şiir imi üzerine giriş yaptım.Yorumculardan özür dilerim.
________Hisset sadece
Serbes şiir de benim tarzım değildir.Ancak şiirinizdeki manayı,ahengi ve güzelliği çok iyi hissediyorum. Keşke Şiirinizin muhatabıda Kendisine sunulanları hissetse...
LAPAYA MEKTUP
Şiiriniz güzeldi.Tam ozana yakışır tarzda.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada ziya  Ziyaattin Ekinci şairi hakkında, ziya  Ziyaattin Ekinci kimdir, ziya  Ziyaattin Ekinci şiirleri,ziya  Ziyaattin Ekinci hakkında bilgi ve ziya  Ziyaattin Ekinci isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.