E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Zeynep Yağmur Zeynep Yağmur
Zeynep Yağmur
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Zeynep Yağmur şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Geceden Günaydın
Geceden sabaha uzanan bir yolculuktur düşlenen.. Sevilenin hayaliyle süslenen... Hüzün veren ise düşlerden uyanmak ve yokluğu ile başbaşa kalmak.. Okumak keyifliydi, gönlünüze sağlık.
Kırgın Bir Yüreğin Güvertesindeyim
Kırgın bir yüreğin güvertesindeki sızı en hüzünlü kelimelerle işlenmiş satırlara.. Yine kaleminizden mükemmel bir şiir okumanın keyfiyle tebrik ediyorum.
Annem
Anneler.. Ne kadar da önemli yer tutmuşlardır ömrümüzde..Ama hep geç kalmışızdır farkettiğimizde.. Dünyadan ayrılan tüm annelere rahmet dileğiyle... Bir anneye yazılabilecek en güzel en içten dizelerdi..Gönlünüze sağlık..
istanbul...
İstanbul yedi tepeli şehir..Yedi tepesinden farklı yüzünü gösteren şehir.. Kimi zaman kasvete büründürür kimi zaman güzellikleri ile yüzümüzü güldürür.. Kimine mekan, kimine zindan..Yalnızlıklara bağrında yer açan.. Ama her durumda kahrı da hoş lütfu da hoş karşılanan.. Karamsar bir tablo çizils
A H / D
Yok/uşların nedeni bilinmez ama karşılaşmamak mümkün değil..Bir sonu vardır mutlaka..Sorgulayan bir şiir.. Kaleminiz ve yüreğiniz susmasın..Tebrik ederim
Bahar sabahı..
Bahar ne güzel resmedilmiş dizelerde..Tebrikler yüreğinize...
DARINA DURDUM.
Haksızlığa karşı durmayı marifet bilen güzel ve anlamlı dizeleri yazan kaleminize tebrikler.. Yüreğiniz hiç susmasın..
 
Bu sayfada Zeynep Yağmur  Zeynep Yağmur şairi hakkında, Zeynep Yağmur  Zeynep Yağmur kimdir, Zeynep Yağmur  Zeynep Yağmur şiirleri,Zeynep Yağmur  Zeynep Yağmur hakkında bilgi ve Zeynep Yağmur  Zeynep Yağmur isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.