E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
zakir zakir
vasat mutedil
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

zakir şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ARESİN HOLOKOSTİK ÇIĞLIĞI
Ey bencileyin yarım yamalak müslüman! Elbet Allah azze ve celle Uyuma Gazze yanıyor Gazze... Tebrik ediyorum duyarlı yüreğinizi ve mahir kaleminizi. Selam ve dua. zakir tarafından 5/15/2018 3:47:43 PM zamanında düzenlenmiştir.
HANCI DEĞİL YOLCUSUN
Cuma'nın feyzinden bereketinden nasiplenenlerden olalım inşallah. Tebrikler dua ve selam ile.
HANCI DEĞİL YOLCUSUN
Cuma'nın feyzinden bereketinden nasiplenenlerden olalım inşallah. Tebrikler dua ve selam ile.
ZARF
Zarfın mazrufu müthiş...
Çile
Dünya hazan renkli gül Ahrette asıl ödül... Tebrikler.
AŞK ŞAİRİ CEMAL SUSTU
Allah rahmet eylesin...
Kendime...
Tamir edilir mi hiç bir adem gönül kırsa Sırça saray kapısı tam bin bir özen ister Heba etme sen gönlü bir nefes bile hırsa İnsan incitmemeye daima özen göster... Şiirinizden mülhem deyiverdim efendim. Tebrikler.
İLK BESTE -SAKİNBAHARAT
Tebrik ediyorum, oğlunuzu ve sizi. Ne hoş bir sürpriz. Daim olsun efendim. Selam ve saygıyla...
Canım Efendim
Ah Efendim (sav) şimdi biz sensiz ve desensiziz İslam coğrafyasında sırtlanlar kol geziyor Sinemizde yokluğun derinden derinde iz Emperyal ebu cehil mazlumları eziyor Yetiş canım Efendim Mekke Medine öksüz Amerikan uşağı krallar soysuz köksüz....Şiirinizden mülhem birkaç dize. Harika.Efendimiz
MEVLAM SENİ
Tebrikler . Daim olsun üstadım...
Gönül İklimi
Hayyelessalah...Mükemmel şiir. Tebrikler...
EMEĞE SAYGI
Edep Ya Hu çalıp çırpmak harami işi! Hurufat ehli ziyalı olur, çalıp çırpmak olmalı işi... Görüşünüze canı gönülden katılıyorum. Saygı ve selam ile. zakir tarafından 3/26/2018 3:57:43 PM zamanında düzenlenmiştir.
fluaşk
Müebbed bir ölüm Müebbed bir hayatın kapılarını açar İbrahim Ellerin yana düştüğünde yıldızlar hüzünlenir Sen yıldızlar bakma Açılan has kapıdan gir..... Şiirinizden mülhem birkaç dize. Beğeniyle okudum etkileyici şiirinizi. Tebrikler. Yerine yakışan bir şiir. zakir tarafından 3/19/2018 10:
BALKONDAKİ FESLEĞEN BU ŞİİRDE YOK
Önce sesin değsin kulaklarıma.... Divan şiirinde bir beyit var: " söylemişler gelenler bizden evvel/ kulak âşık olurmuş gözden evvel" bu dize akılma bu beyti düşürdü nedense. Final de çok çarpıcı olmuş (: Tebrikler
Hüzün Kesiği
Gittin yüreğimde başladı sancı Gittin kapıları kapattı hancı Gittin oldun bana kırk kat yabancı Hüznümü yazdım ben sensiz geceye... Şiirinizden mülhem... Tebrikler daim olsun.
Gözlerinde Sevda
Gözlerin derbeder gönlüme ilaç Gözlerin sinemde yaraya kezzap Gözlerin sevdamı taçlandıran taç Gözlerin bir ömür sevene azap... deyiverdim güzel şiirinizden mülhem. Tebrikler.
UMUDUMU ÖRSELEME(11)
Sen beni; Avuçlarına düşen Bir yağmur damlası olarak bulursun. Dağılırım düşürme nolursun. ! Haza şiir fazla söze ne hacet. Tebrik ediyorum Üstadım.
DUA
Ak saçlılar grubuna dahil biri olarak bendenizi şiir pek etkiledi. Ayrıca bugünlerdeki halet-i ruhiyem de şiirde vurgulanan durumlara pek uygun düşüyor. Özelikle "yalnızlık " kalabalıklar içinde yalnız olduğumdan hüzün verdi.Tebrik ediyorum. Saygı ve selam ile... Yalnızlığın kolları kıskaca aldı be
EMİCE (4)
Muhtevası oldukça anlamlı, şiiri yapısı muhkem bir şiir. Tebrik ediyorum.Selamlar.
ŞAMANDIRA FİLOZOFU
Hicran Hanım iyi günler, kitabı bugün Ptt kargoya verdim. İnşallah pazartesi size ulaşır.İbrahim Kilik
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada zakir  vasat mutedil şairi hakkında, zakir  vasat mutedil kimdir, zakir  vasat mutedil şiirleri,zakir  vasat mutedil hakkında bilgi ve zakir  vasat mutedil isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.