E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yüksel Beyocaktan Yüksel Beyocaktan
Yüksel Beyocaktan
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Yüksel Beyocaktan şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GÜNAYDIN VE DE MERHABA (4) (OCAK 2018 AYI)
Günaydın hocam..Merhabalar..Bu güzel, yürek ısıtan şiiriniz için çok teşekkür ederim..Saygılarımla..
DAYI
Usta kaleminiz, engin yüreğiniz var olsun hocam.Sizin şiirlerinizde hep Pir Sultan Abdal okuyor gibiyim..Kişi üzerinden toplumsal sorunları işliyorsunuz..Ders alınması gereken nitelikte..O yüzden hep bir sonraki şiirinizi merak ediyorum..Selam ve saygılarımla hocam..
hiç duymadın mı çığlıklarımı ?
Yüreğimin anne köşesi tarümar oldu hocam..Yorumda yetersiz kalıyor sözcüklerim..Usta kaleminiz var olsun..Tebrik ve saygılarımla..
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Günümün şiiri seçtim..Bu müstesna şiiri yazan duyarlı yüreğinize bin selam olsun..Yüreğiniz var olsun her daim.Tebrik ve saygılarımla efendim..
HASBIHAL
Değerli şahsınıza ve usta kaleminize saygılarımla Figani Hocam. Hasbıhali ile dertleşirken, şiir ahvalini ne güzel demiş. Ve harika bir sohbet olmuş. Edebiyat Defterinin tahtına kurulmayı çoktan hak etmiş eşsiz bir eser.Kutluyorum hocam.
TEKKE EDEBİYATI
Huşu ile dinlerken bilgilendim..Çok teşekkür ederiz üstadım.Var olunuz.Saygılarımla.
EMMİ
Sustum hocam..Çünkü layık cümle bulamadım yoruma dair..Büyüksünüz vesselam.Saygılarımla..Güne gelmeli ve herkes bu vesile ile okumalı..
FİGAN 2
Kıızılcık şerbeti içtim diyenlerden biri de benim hocam..Ben polyanna..Harika ötesi bir şiir..Muhteşem bir eser..Ne mutlu böyle yaşayabilene..Yüreğiniz var olsun..Değerli varlığınıza, usta kaleminize çok selam ve saygılarımla..
VAR DI...?
Şiirlerin şiiriydi..Tam da Figani hocama yakışır bir yerde..Kutlarım hocam..Saygılarımla..
İnsan Biriktiriyorum
Duyarlı ve güzel yüreğinize selam ve saygılarımla hocam..Çok anlamlı bir şiirinizdi..Kaleminiz var olsun.
BABSIZ DÜNYA.....427
Başınız sağ olsun hocam..Sabırlar diliyorum..
DUMANIM TÜTTü
Şiiriniz tahtın oturmuş hocam..Kaleminiz daim olsun, yüreğiniz var olsun..Tebrik ederim..Selam ve saygılarımla..
BU MEZAR
Konuşma sırası gelene kadar susar ve son sözü daima kendi söyler. Hani insan bir şeyin gerçek değerini kaybettikten sonra anlar ya, işte ölüm de yaşamın değerini anlatır bize. Uzun zamandır hiç aklıma bile gelmediği halde bu gece kafamda olan, içimi kemiren, beni yiyip bitiren .Kaçınılmaz son,
Şaire
Ne kadar güzeldi..Ne kadar içten, samimi..Kutluyorum kalemini, yüreğini değerli arkadaşım..Saygılarımla..
Hasret....
Duygu yüklü yüreğinizi ve etkin kaleminizi kutluyorum sevgili Sibel Hanım.Çok anlamlı ve çok güzel bir şiir.Daimini diliyorum..Sevgilerimle..
YENİ PARALEL
Nice aşık geldi geçti buradan Kondu göçtü hepsi bir bir sıradan Akarken çeşm_i yaş onmaz yaradan Aşk_ı muhabbeti yayanlar gelsin...Yüksel Beyocaktan Kaleminiz, yüreğiniz var olsun hocam..Bir fiske tuz da ben kattım pişmiş aşa..Saygılarımla..
FARKI NE
Duyarlı yüreğin var olsun Niğmetim..O yüreğe çok sevgilerimle..
BİRADER -XXV
Utanmadan alnını secdeye koyuyorlar Her türlü yalan riya arsızca sayıyorlar Bin bir hile, düzenle ülkemi soyuyorlar Simadan perde kalkmış vicdan peste birader. Koyun değiliz ki biz çoban istemiyoruz Düşün bu yakamızdan yaban istemiyoruz Tertemiz alnımıza çıban istemiyoruz Anlatamadık gitti
DOST DİLİNDEN DOSTELİ
Harikaydı..Dost yüreklere selam olsun..Doğum gününüz kutlu olsun hocam..
Yemin Ettim Bir Kere
Usta kaleminize, varlığınıza saygılarımla hocam..Tebrik ediyorum.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yüksel Beyocaktan  Yüksel Beyocaktan şairi hakkında, Yüksel Beyocaktan  Yüksel Beyocaktan kimdir, Yüksel Beyocaktan  Yüksel Beyocaktan şiirleri,Yüksel Beyocaktan  Yüksel Beyocaktan hakkında bilgi ve Yüksel Beyocaktan  Yüksel Beyocaktan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.