E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
yılmazYANARDAĞ yılmazYANARDAĞ
yılmaz YANARDAĞ
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne nedir terimlerine yaptığı yorumlar

yılmazYANARDAĞ yazarının forum yaptığı tartışmalar


Terim başlığı ve yorumu
Edebiyat Defteri
Şiir,edebiyat ve sanatın her dalına emek veren tüm yürekleri Ansızın dostun şahsında kutluyor,selam,sevgi ve saygılarımı gönderiyorum..

...
Bilgilendirme
Bu tür çirkin davranışlar aslında sadece size değil,dolayısıyla şiire,edebiyata ve kültürel değerlere ve o değerlere sahip çıkanlara yöneliktir.Kötü söz ve davranış sahibinindir demek en doğru yanıt olsa gerek..
selam ve sevgilerimle...

...
Neşterciler
Klasik,alışılagelmiş sanal eleştri mantığına da bir "neşter" mahiyetinde olacaktır bu uygulama.Ancak,tutar mı? bilemem.Zira;bizlerolumsuz eleştrilerden oldukça rahatsız olan bir toplumuz,hatta o eleştriyi hakaret olarak kabul eden bir toplumuz.Aslında eleştirende "bana dokunmayan yılan" yaklaşımıyla

...
EDEBİYAT DEFTERİ 3.ANKARA ETKİNLİĞİ...
her kese merhabalar..
çok güzel bir ortam olacağından kuşkum yok.sanal ortamda tanımış olduğumuz kişilikleri bire bir görme,tanıma ve sohbet etme fırsatıdır bu.bundan daha anlamlı bir şey olamaz.mümkün oldukça katılmaya çalışacağım.ve eğer katılırsam da muhtemelen yanımda bir arkadaşım da olacak.iş

...
Yağmur09 çalıntı eser ve onay alma
şimdi şirlere yorum yaparken çok daha dikkatli olmamız gerektiğinin bir kez daha farkına varmış oldum.ne yazıkki ben bu dikkatsizliğimi bu şiire yapmış olduğum yorumla burda itiraf etmek durumundayım.
çok üzgün olduğumu belirtmek ister

...
 
Bu sayfada yılmazYANARDAĞ  yılmaz YANARDAĞ şairi hakkında, yılmazYANARDAĞ  yılmaz YANARDAĞ kimdir, yılmazYANARDAĞ  yılmaz YANARDAĞ şiirleri,yılmazYANARDAĞ  yılmaz YANARDAĞ hakkında bilgi ve yılmazYANARDAĞ  yılmaz YANARDAĞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.