E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yıldız Toksöz Yıldız Toksöz
yıldız toksöz
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Yıldız Toksöz yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
FINDIK İŞÇİLERİ
Hayırlı olsun kitapları okuyanı bol olsun inşallah.Dost yüreğine sağlık Emine, sevgimle.
BİRTANEM
Ah aşk işte, özlemek, özlemek, özlemek.Ne güzel bir anlatım Emine'm.Tebrikler,sevgiyle.
ADI GÜHER’Dİ
Yorum yazmasam olmaz mı? Çok etkiledi bu yazı beni derinden.Kıymetini kaybetmeden bilmemiz dileğimle.Saygılarımla.
Deşifre!
Aylar önce bir şiirim çalınıp sadece ismi değiştirilerek paylaşıldığında verdiğiniz tepkiden biliyorum bu konuda ne kadar hassas olduğunuzu, dürüst olduğunuzu. İnşallah gerçekler anlaşılmıştır.Doğru tektir çün ki insanlar ne kadar çarpıtmaya çalışsada.Şuda bir gerçek ki taklitler aslını yaşatır ve t
Sevgilim,
Öyle içten ve güzeldiki, yüreğinize sağlık.Tebrikler.Selamlar, saygılar uzaklara..
EDEBİYAT DEFTERİ
Benimde ilk girdiğim site edebiyat defteri ve pc ile ilgilenmemde aynı zamanda başladı.Benim için çok farklıdır bu sitenin yeri başka sitelerde olsamda sanki girmediğim zaman bi şey eksikmiş gibi gelen.İlk şiirlerimi burda paylaştım ve devam ediyorum.Sizler gibi dostların arasında.Güzeldi anlatım,
GENÇLERİMİZ VE GELECEKLERİ
Güzel bir konu ve anlatım.Sevgiler.
Paylaşmak güzeldir
Ben senin yazılarında verdiğin mesajlara bayılıyorum.Bu da çok güzeldi.Paylaşmasını bilmeyenle yaşamak çok zordur sanırım.Güzel yüreğine sağlık Eminem.Tebrikler,sevgimle.
KAÇAK DÖVÜŞ!
Yine doğruları yazmış kaleminiz.Hepimizin ortak sıkıntıları bunlar, aşamadığımız.Defalarca şiirlerinizde dile getirdiniz ama hiç bir şey değişmedi değil mi? Yine aynı tas aynı hamam.Güzeldi.Saygılarımla.
Üç nokta mı?
O kadar güzeldi ki:) kendimi hatırladım ikide bir çocukları çağırırdım gelin neyi yanlış yaptım diye, az oturmadım PC başında Edebiyat defterine üye olduğumda neyi nasıl yapacağımı anlamak için.İlahi Eminem harika bir anlatım ve o kadar bizce ki, kutlarım yürekten.Sevgimle.
İÇİMİZDEN BİR KADIN
:)) Ya nerden aklına geliyor böyle hikayeler, okurken yaşıyoruz sanki.Harikaydı Eminem,sevgimle.
Anılardan Düşenler
Ne diyeceğim, ne yazacağım bilmiyorum.O abla gibi ağlıyorum şimdi tüm kaybettiklerimize.Çok güzeldi Eminem.Sevgimle.
VADİDEKİ HAYAT
Seyretmiştim o diziyi, hayat zorlukları bazen çok küçük yaşlarda gösteriyor insana.Dimdik durabilmeyi belkide o sayede öğreniyoruz fırtınalar karşısında.Çok güzeldi Eminem,sevgimle.
O SAHİLDE
Hüzünlü bir aşk hikayesiydi, çoğu insanın yaşadığı.Özlemek çok kötüdür hele birde ne halde ve nerde olduğunu bilmeden ne acıdır, ne kötüdür o yıllar.Hoşçakal sözü bazen üzer ama böyle durumlarda denilip gidilseydi o kadar yıl ziyan olmazdı merak içinde, özlemle geçmezdi diye düşündüm yazıyı okuduğu
SANA GÜL GETİRDİM
Bazılarını mutlu etmeyen güzellikler bazıları için herşeye değer.Hayat bu kimi ne tarafa savuracağı belli olmaz ama sen bu derside çok güzel vermişsin.Satılmayacak değerler vardır insanı insan yapan.Çok güzeldi.Sevgimle.
Karadenizli olmak.
Ümmühan sen Harikasın.Gözlerim doldu okurken, annem karadenizli benim ve anlattığın şeylerin hepsini yazları köye gitiğimizde yaşadım ben.Yaylaları, göçük derlerdi bize adını göl gibi yerlerinde serinlemeye çalışıp, öbür ucunda su içtiğimiz dereleri, ah mısır ekmeği ve rahmetli anneannemin kendi y
Sevgi Evrenseldir
Böyledir sevgi karşılık beklemeden dil,din, ırk ayırmadan yüreğine almaktır, daha önemlisi anlamaktır aynı dil konuşulmasada. Sevgili Emine öyle güzel anlatmıssınki yazında bunu eline, yüreğine sağlık.Tabi Ozanmerdan'nında yüreğine sağlık senin bu yazıyı yazmanı sağlayan harika şiiri için.Bu hikay
Düşünmek mi, konuşmak mı?
Şiirlerinizi okuduğum zaman şiir nasıl olmalı görüyordum.Burası bence ücretsiz bir okul ve sizler gibi hocalardan alacağımız dersler sayesinde belki biraz daha ilerler kalemlerimiz.Yazınızı okuyunca bir kez daha size neden saygı duyduğumu anladım.Çünki dürüstsünüz, açık sözlüsünüz ve her ne kadar zü
Bir bahar akşamı rastladım size
Emine harika bir kalem ve çok güzel bir yüreksin sen.Seni tanımış olmaktan ve bu güzel yazılarını okumaktan çok mutluyum.Hayat bir roman ve bizlerde içinde küçük öyküleriz.Kalemin daim olsun.Sevgimle.
Sevdama Mektup-7
Evet Eminem bizede kattın bu hayalin içine.Ne güzeldi.Duygulu ve sanki yaşanmış gibi.Eline, o güzel yüreğine sağlık.Sevgiler.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şairi hakkında, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz kimdir, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şiirleri,Yıldız Toksöz  yıldız toksöz hakkında bilgi ve Yıldız Toksöz  yıldız toksöz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.