E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yıldız Toksöz Yıldız Toksöz
yıldız toksöz
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Yıldız Toksöz yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Güle Güle Yüksel, Güle Güle.. / Hikmet OKUYAR
Allah Rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.
SİLAHI VAR SİLAHI
İçimizi acıtan bir final, verdği dersler cabası. İnsanlık can çekişiyor derler ya öyle işte.Yazıdaki adama vurulan darbeler aslında insanlığa vuruluyor. Biz ne mi yapardık bilmiyorum :( Her gün bir sürü kişinin kör kurşuna denk geldiği günümüzde seyre mi dalardık el mi uzatırdık ? Yardım etmeliydik
HEEEY SİZ!
Bizim görüp yazamadıklarımızı yazan biri var şükür.Sadece anlayan yok, aynı tas aynı hamam derler ya öyle gidiyor işte.Değişmesi dileğimle.Saygılar.
Dönüm Noktası
Hayatın küçük bir anı ve değişen hayat. Kimbilir hangi zamanda kimler karşımıza çıkacak kime dönüm noktası olacağız, ya da kimler bize dönüm noktası olacak? Boğazımda düğümlendi sözler aslında öyle çok ders var ki yazıda.Tebrikler yürekten, saygımla.
NUR TOPU GİBİ KIZIN OLDU!
ÇOK güzel bir anlatım değerli arkadaşım, kutlarım.Selamlar, saygılar.
SUSAN KADINLAR
Ya be bacım sen, harikasın.Pek susanlardan değilim ama gerçekten var bunlar hayatımızda ve bir çok kadının hayatında.Sevgiler güzel yüreğine.
YORUMDA SAMÎMİYET
Haklısınız ama kim dinler böyle gelmiş böyle gidecektir bu düzen.Hani derler ya alan memnun veren memnun işte öyle bir şey. Bütün bunlara bizlerde şahit oluyoruz ama değiştirmeye gücümüz yok.Yapım gereği öyle hemen abi,bacı, canım, cicim v.s. sözleri kullanamam nadirdir kullandığım kişiler ve abi d
KOSKOCA BİR ÇINARIM ŞİMDİ…
İnşallah sağlıkla, huzurla daha nice yıllar yaşarsınız ve tabi sevdiklerinizle.Sevgiler.
Gülbahçe'den Doğum Günü Armağanı../ Hikmet OKUYAR
Hangi gün, hangi ay olursa olsun iyi ki doğdunuz.Uzun, mutlu bir ömür dilerim sevdiklerinizle. İyi ki varsınız şiire kattıklarınızla.Saygılar.
GÜNÜN SÖZÜNE DÂİR
Sitenin aslında ortak sorunu yine ele aldığınız.Yaz kopyala yapıştır yüzlerce yorum yap şiiri okumadan sonra senin şiirine gelsinler yorumun çoğalsın.Böyle mi olmalı? Düzen bu ve bunu değiştirmeye kimsenin gücü yeteceğini sanmıyorum. Alan memnun veren memnun çünki.Şiir çoğunun umurunda değil. Ortam
SULTANAHMET SİMİTÇİSİ ...
Günde görünce çok sevindim.Öyle güzeldi ki, anlatım, konu.Tabi bizi merakta bıraktığınız için biraz küstüm:( Kutlarım yürekten.Selamlar, saygılar uzaklara çokça...
AŞIK KAZANOĞLU ve ŞİİRSEL DÜNYASI(2)
Antalya'dan tanıyorum, birçok değerli kişiyi ve sizi orada tanıdım.Benim katıldığım ilk etkinlikti asla unutmayacağım.Sayın Kazanoğlu'nu yazınızla daha iyi tanıdım.Vefalı yüreğinize sağlık.Saygılarımla.
PROTESTO
Emine'm edebiyatta edep olsun olmasın tartışmaları beni aşar ama öyle güzel dile gelmiş ki öykünde gerçekler. Her yazın gibi vurguları yerinde ve hayata dair dersleri.Seviyorum bu kalemi... Kutlarım canım, sevgimle.
"ACI TEBESSÜM"
Sağolun Ahmet hocam, kitabımla ilgili güzel düşünceleriniz için, saygılarımla.
ALLAH AFFETSİN 6.BÖLÜM
Yaşadığımız tatlı çileler:) çok güzeldi bu bölüm de, devamını sabırsızlıkla bekleyeceğim.Sevgiler.
ALLAH AFFETSİN 5.BÖLÜM
Öyle güzel ki bu bölüm, anlatım ve verdiği duygu çok güzel.Sevgiler.
ALLAH AFFETSİN 1.BÖLÜM
Mışıl mışıl uyuduğu uykusundan kabuslarla uyandığında sıkıca sarılmayı ona kim istemez ki:( Sevgiler.
ALLAH AFFETSİN 2.BÖLÜM
Anne olarak içim yandı belki devlet herşeyi verecek onlara ama sevgi o çok zor işte.Devam okumaya, sevgiyle.
GENÇ KARDEŞİME ŞİİRE DAİR(1)ÖLÇÜ
Aslında sizlerden öğreneceğimiz çok şey var, bu tür paylaşımlar şiire yeni başlayan kalemler için bulunmaz nimet.Değerini bilmeliyiz, devamını bekliyorum bilmediklerimi öğrenmek bildiklerimi kontrol etmek için.Teşekkürler, saygılar.
Bir kadın uyandı
Bu kararı verebilenler o kadar az ki, çevremizde görüyoruz.Çok güzel bir anlatım , sevgiler.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şairi hakkında, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz kimdir, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şiirleri,Yıldız Toksöz  yıldız toksöz hakkında bilgi ve Yıldız Toksöz  yıldız toksöz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.