E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yıldız Toksöz Yıldız Toksöz
yıldız toksöz
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Yıldız Toksöz yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Sevgiye Dair
Kitabı okuyan şanslılardanım. İçi tamamen dolu bir kitap.Boş kitaplara inat.Herbiri bir yaşam öyküsü ve tabi ders vererek işlenmiş. Yolun açık olsun arkadaşım kaleminin mürekkebi hiç bitmesin.Sevgilerimle.
Kırgınlık mı, kızgınlık mı daha çok yaralar insanı?
Kızgınlık geçer de kırgınlık kalır. Sevdiklerimizin en ufak hatalarını nedense affedemeyiz. Yapmamalıydı deriz. Bazan de yanlış anlarız o anki psikolojik durumumuzla kızgınlık geçince farkına varırız. Güzel bir sorgulama arkadaşım, tebrikler,sevgiyle.
BÖCÜK!
Yazıyı gündüz okudum ama yorum yazma vaktim olmadığı için yine geldim. Büyük bir değeri kaybettiğimiz bir günde şiir ve şair hakkında şiir yolunda henüz emekleyen benim gibi birinin yazacaklarının ne önemi olabilir ama yinede yazmak istedim. Edebiyat Defteri benim ilk şiir paylaştığım site bir
Mihriban Öksüz! / Abdurrahim Karakoç
Rabbim nur içinde yatırsın, mekanını cennet eylesin. Çok büyük bir değer gözlerini kapattı yalan dünyaya...
Ne kadar tahammül edebiliriz?
Haklısınız... Saygılar.
KUŞLAR
Gecenin bu saati gözyaşlarımı tutamadım.Ah ne zor şey birilerine muhtaç olmak hem de senin hayat verdiğin bakıp büyüttüğün çocukların tarafından hor görülmek.Final çok acıydı.Tebrikler ustaya,saygıyla.
DEFTER AKRABALIĞI
Ne güzel bir gün olmuş. Burada gerçekten ailemiz kadar yakın dostlarımız var görmek istediğimiz, tanışmak istediğimiz. Doğum gününüz kutlu olsun.Selamlar,saygılar.
Damla damla...
Geçmiş olsun, dilerim yaşanmaz bir daha.Sevgiyle.
Amasyalı Yıldız Şair ile Şebingülü Şiiri.. / Hikmet OKUYAR
Teşekkür ederim paylaşım için, şiire, sanata desteğiniz için.Saygılarımla.
Yıldız Şairler daha çok okunsun.. / Hikmet OKUYAR
Çok teşekkür ederim Hikmet hocam, güzel yazınız için. Saygılarımla.
AÇIKLAMA
Aslında o kelimeyi bizlerde kullanırız ama açıklamanız iyi olmuş şimdi ben de affınıza sığınarak yazacağım 'Öküz altında buzağı arayanlar' çok bari aramazlar. Saygılarımla.
BU BENİM DE SINAVIM
Allah tüm sınava girenlerin yardımcısı olsun, hep yaşadık bu sıkıntılar Ayşem ve yaşayacağız daha. Başarılar kızına.Sevgiler.
Şiirin ve Kutsalın Ortak Paydaları, Mor Taka
Tebrik ederim efendim saygıyla.
Mehmet Nacar'ın Hasrete Yolcuyum kitabının Dil ve Üslup İncelemesi---Makale-1
Hocam hayranlıkla okudum Sn.Tamilla Abbashanlı'nın tespitlerini. Gerçekten takdir edilmesi gereken bir kalemsiniz. Saygılarımla.
Yazarlığa Nasıl Başladım
Baştan sona ritmi düşmeden okutan bir yazı. Konusu ilginç anlatım çok güzel.Kutlarım yürekten.Sevgimle.
ÖLDÜRÜLEN ŞAİRLER-(11): Nişancı Mehmet Paşa(Nişanî)
Değerli Üstad, Güne gelen yazı sadece kutlamakla geçilmeyecek bir yazı, bu seriyi takip eden biri olarak her seferinde keşke hep ana sayfada kalsa demişimdir. Günümüzde iki satırı şiir sanarak yazan ve emek vermeden aldıkları sahte alkışlarla şair olan ya da olduğunu sananlar diyeyim sürekli okusu
NELER OLUYOR BİZE ?
Hepimizin ortak duyguları, gördükçe üzüldüğümüz. Anlamlıydı.Sevgiler.
AH FERİDE!..
Bir yaşam, bir sürü acı ve umut hepsi vardı yazıda.Çok güzeldi.Tebrikler, saygılar.
ELİF İLE ÖMER 8
Siyah olsaydı keşke sayfanın rengi. Sevgili Eray bu bölüm çok acıydı artık hayat asla Elif için aynı olmayacaktır:( sevgiler.
ELİF İLE ÖMER 7
Diğerlerini okumaya gidiyorum, hepsini burda kutlayarak.Sevgimle.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şairi hakkında, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz kimdir, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şiirleri,Yıldız Toksöz  yıldız toksöz hakkında bilgi ve Yıldız Toksöz  yıldız toksöz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.