E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Yıldız Toksöz Yıldız Toksöz
yıldız toksöz
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Yıldız Toksöz yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Yatak Odası
Gerçekten ilginç ve beklenmeyen bir finaldi benim için. Derim ya muhakkak bir ders sıkıştırırsın yazılarına diye, yine güzeldi arkadaşım.Sevgiler.
15 Ekim Dünya Meme Sağlığı Günü…
Yaşayan bilir derler, teşekkürler bilgilendirme için.Sevgiler.
Bayramlık
Ah ne zor, bunu yaşayanlar bilir. Rabbim yardımcımız olsun.Hayatın içindendi, çok güzeldi Emine zaten bütün yazıların güzel içinde verdiği derslerle.Sevgiler.
Aşık Kutlu' dan ALMILA
Okunası bir eser olduğu belli. Okuyucusu bol olur inşallah. Saygılarımla.
SEN VARYA SEN
Üf ya komutanım nasıl final öyle içim acıdı torun sevgisi başka olur derler. Nasıl vicdansızlık bu. Bir sürü duyguyu bir arada yaşatan bir yazıydı okutana.Saygılarımla.
EL BOMBASI NASIL PATLAR
Açıklayıcı bilgileriniz için çok teşekkürler. Saygılar.
Kim miyim?
Ne zor bir durum yazının kahramanı için.Seyidemin sesiyle öyle güçlü bir hüzün sarıyor ki dinleyeni:( Yine konuşmuş kalem.Tebrikler Emine,sevgiler.
Sığınmacı
Geçmiş olsun arkadaşım, inşallah doktora gitmişsindir. Yazı güzel ama okuyunca üzüldüm. İyi olman dileğiyle,Sevgiler.
Kerbela Aşk’a Belâ: Hz. Hüseyin / Sinan Yağmur
'Kim bir bardak soğuk su içerse beni hatırlasın' Hiç unutmadım ki:( 12 yaşındaydım Kerbela Vakası diye bir kitap okumuştum. Bir arkadaşımın hediyesiydi hala o gün ki gibi içim yanar. Sonra kayboldu o kitap lojmanlarda ordan oraya savrulurken hayat rüzgarıyla ama ben hiç unutmadım niyetliyken ifta
Hece Penceresinden Edebiyat Defterine Bakış
Haklısınız değerli hocam, Saygılar. Yıldız Toksöz tarafından 8/16/2012 11:33:35 PM zamanında düzenlenmiştir.
BİTTİ.
Benim geç gördüğüm bir yazı. İşlerim nedeniyle sık sık giremediğim için göremedim belki de.Son şiirlerinizi okuyunca bu yazıya geldim ne bitti onu görmek için.Aslında kim kime küs kim kiminle atışıyor onu da pek bilmem ama sizi sürekli takip etmeye çalışırım Mustafa bey.Şiire olan emeğinizin farkın
Komşum mutluysa ben de mutluyum
Zaman bizi de sağırlaştırp, köreltti artık yan kapının ardında neler oluyor bilmiyoruz ya da üst kapının ardında.Acılar yaşanıyor sessiz sedasız. Çok güzeldi arkadaşım.Sevgiler.
Yalana Dolana Elveda
Hadi hayırlısı diyelim, 'Herkesi hakkettiği şekilde değerlendireceğim.' öyle zor ki bu değerlendirme kırmadan hatasını söylemek. Saygılar.
Edebiyat Defteri Penceresinden Heceye Bakış!
Değerli hocam, Yazınızda anlattığınız konulara ve bizlere gösterdiğiniz gerçeklere katılmamak mümkün değil. Düşündüğümüz, üzüldüğümüz, rahatsız olduğumuz bir çok konuya ışık tutmuşsunuz. Belki ben de havanda su dövenlerin arasında sayılırım ama azimle çalışarak eksiklerimi tamamlama çabasındayım
TERÖRÜ KINIYORUM
Kınıyoruz arkadaşım içimiz yanıyor ama yapacak hiç bir şeyimiz yok.Rahmet dilemekten, sabır dilemekten başka. Duyarlı yüreğine sağlık.Sevgilerimle.
ŞİİR ÜZERİNE
Bu edebi ve insani değerin farkında olmayanlar çok hatalı. Güzeldi yazınız.Saygılar.
BAHAR!..
Ne yaptın ya Zafer dost, nasıl harika bir anlatım.İçim acıdı. Tebriklerimle selamım yollandı uzaklara saygıyla.
ŞİİR VE KONU
Genelde aynı konulardan muzdaribiz. Bu konuda hiciv bile yazdım, Şiir mi? adlı bir şiir.Yazdıklarımızın yaşadıklarım olmadığını anlatmaya çalıştım. Güzel ve anlamlıydı yazınız, tebrikler,sevgiler.
İNSANI SEVMEK.
Görmemişim yazınızı bu nedenle geç kaldım ama size de yetişmek mümkün değil ki:) Yaklaşık bir buçuk sene oldu deftere üye olalı sizin kadar olmasa da birçok kişiyi tanıyorum artık. Bu zaman süresinde dost görünen bir çok kişinin aslında düşman olduğunu, alkışların yalan olduğunu gösterdiler Allah
Canan Tan- İz
Okuması şart oldu kitabı.Teşekkürler,sevgiler.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şairi hakkında, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz kimdir, Yıldız Toksöz  yıldız toksöz şiirleri,Yıldız Toksöz  yıldız toksöz hakkında bilgi ve Yıldız Toksöz  yıldız toksöz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.