E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
yedinci_mektup

yedinci_mektup

11 şiiri ve 2 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 11
Şiirleri
2
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
ABDULLAH KABATAŞ

Çevrimdışı

13 yıl 51 dakika 30 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
2.041
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
12.661
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.788
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1985 - BOLU / GEREDE’nin Önemli köylerinden Olan Ahmetler Köyünde dünyaya geldim. İlkokulu Köyümde okuduktan sonra Ortaokul eğitimim için Gerede'ye geldim. 2004 Yılında Gerede İmam Hatip ve Anadolu İmam hatip Lisesini bitirdi. Aynı yıl Anadolu Üniversitesi - İktisat Fakültesi Kamu yön. Bölümünde öğrenim hayatımı sürdürdüm.

Bu süreler içersinde de Hayata dair atılımlarım oldu. Lise yıllarında başlayan edebiyat merakım, Yazdıklarım ve katıldığım yarışmalardan derece ile çıkmam Kalemimin, yüreğimin çizgelerinin toplumsal değer kazanmasına vesile oldu. Şiir yarışmalarında Lise dönemimde katıldıklarımın hemen hemen hepsinde 1.'lik derecesi almam mahalli gazetelerce ilgi topladı ve Lise 2. sınıf öğrencisi iken ilk olarak HALKIN SESİ gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başladım.

Çeşitli dergi ve gazetelere aylık ya da yıllık yazı gönderdim ve yayınlandı.
Bunlardan en Önemlisi ise büyük


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada yedinci_mektup  ABDULLAH KABATAŞ şairi hakkında, yedinci_mektup  ABDULLAH KABATAŞ kimdir, yedinci_mektup  ABDULLAH KABATAŞ şiirleri,yedinci_mektup  ABDULLAH KABATAŞ hakkında bilgi ve yedinci_mektup  ABDULLAH KABATAŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.