E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
yazar hamit uzun

yazar hamit uzun

3 yazısı kayıtlı
Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında Şiirleri 3
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Çevrimdışı

11 yıl 22 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
3.002
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
0
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.657
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1 Ocak 1959 yılında yozgat’a bağlı eski ismi Karga, şimdiki ismi Yeşilova köyünde doğdu. Küçük yaşta babasını kaybetti. 1973 yılında annesinin hapse düşmesinden dolayı Ankara’ya dayısının yanına gitmek zorunda kaldı.

Ankara’da baba mesleği olan marangozluğa çırak olarak başladı. 1979 yılında vatani görevini yapmak üzere askere gitti. 1983 yılında evlendi ve bu evlilikten bir oğulları oldu. 10 şubat 1986 yılında balkondan düşerek boynunda meydana gelen omurilik zedelenmesi sonucu, geride kalan yaşamını tekerlekli sandalyede geçirmek zorunda kaldı. Bu olaydan dolayı hanımından da ayrılarak SSK’ dan malulen emekli oldu.

Sonraki yıllarda yaşlı annesi ve oğluyla birlikte yaşamını sürdürdü. Zamanını boş geçirmedi, dolu dolu geçirdi. Yaşamayı severek, doğayı da seyrederek mutluluk dersleri çıkardı. Yaşadığı acı, tatlı günlerini anlatan “Sarı Çiğdem” isimli monografisinden son


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
ağla yüreğim
Profili | Şiirleri | Yazıları
HAMİT BEY BİYOGRAFİNİZİ ŞİMDİ BÜYÜK BİR HÜZÜNLE OKUDUM ÇOK ÜZÜLDÜM AMA HAYATA SIMSIKI TUTUNDUĞUNUZ VE BOŞ DURMADIĞINIZIDA CANİ GÖNÜLDEN TAK..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada yazar hamit uzun  şairi hakkında, yazar hamit uzun  kimdir, yazar hamit uzun  şiirleri,yazar hamit uzun  hakkında bilgi ve yazar hamit uzun  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.