E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
yasarkansiray yasarkansiray
Yaşar Kanşıray
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

yasarkansiray şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GÖZLERİNE KURBANIM
Sevgili Fevzi Karaca Kardeşim; 11 Heceli Serbest Duraklı Şiirini Zevkle okudum. Yüreğine Canına ve Kalemine Sağlık. Selam Sevgi ve Saygı Sunarım.
İşte Böyle Arkadaş
Sevgili Hatice ÇERÇİ Kardeşim; 11 heceli 6+5 duraklı Harika şiirin Güzel isminle bütünleşmiş. Seni ve Şiirini Kutlarım. Selam ve Saygı Sunarım. Müsadenizle Bir Dörtlükte Ben Ekleyeyim Şiirine. Sensin tanıdığım bir gerçek zengin Gönlün Hazar Gölü ufkun çok engin Parlak güzel Süslü hoş renkli ren
Dedim İşte, Diyeceğim
Sevgili Gülhun ERTİLAV Sizin ve Tertemiz Aşkınızın Karşısında Selama duruyorum. Kutlarım 14 heceli ve 7 duraklı şiirinizi Müsade ederseniz Sayfanızda dostunuz olmak istiyorum. Selam Ve Saygı Sunarım Efendim. Gülhun’unda hakkıdır mesut bahtiyar olsun Yazıktır nadide gül efsunlu dalda solsun
AŞK
Kutlarım çok güzel dizeler. Yüreğinize sağlık.Selam ve Saygı Sunarım Efendim.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada yasarkansiray  Yaşar Kanşıray şairi hakkında, yasarkansiray  Yaşar Kanşıray kimdir, yasarkansiray  Yaşar Kanşıray şiirleri,yasarkansiray  Yaşar Kanşıray hakkında bilgi ve yasarkansiray  Yaşar Kanşıray isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.