E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
yaşamıntadı

yaşamıntadı

28 şiiri ve 3 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Gönlünü yıkayıp avutmadıysan, habire abdest alıp durmaktan fayda bekleme...
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 28
Şiirleri
3
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ender  PEHLİVAN

Çevrimdışı

12 yıl 2 dakika 15 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Gönlünü yıkayıp avutmadıysan, habire abdest alıp durmaktan fayda bekleme...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
3.641
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
22.273
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.296
Üyesi olduğu atölyeler

Mor Fincan
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Adım Ender pehlivan, Samsun Havza ilçesine bağlı Küflek Köyünde dünyaya açmışım gözleri. Kafa kağıdımda şubat 5 olarak belirlenen doğum günüm, Annemin “oğlum sen doğduğunda biz orak biçiyorduk” sözlerine istinaden hükmünü kaybetmiştir. Doğduğum yılda, babamın arkadaşı vefat etmiş beni de o yıl kırklamış olmaları nedeni ile 1977 olarak sabitlenmiştir.
Otuz nüfuslu kocaman bir ailede geçti çocukluğum. “Baba yanında evlat sevilmez” anlayışı nedeni ile dedelerimize verdik baba sevgilerimizi ve hep özelde kaldı anne sevgimiz.
Ne babam sarılabildi bana nede biz babalarımıza… Anlayacağınız sevgimi gösteremeyenlerdenim. Ne kadar seversek sevelim içimizdedir koca koca yanardağlar. Azcık sevgimizi anlatsak nemlenir hemen gözlerimiz…
Lise 2. sınıfına kadar süperdi dersler; aşk düşünce yüreğe biraz sekteye uğradılar. En çok Kimya dersi aldı nasibini ve bize eylül’de okula gelmek düştü….
İşte


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada yaşamıntadı  Ender PEHLİVAN şairi hakkında, yaşamıntadı  Ender PEHLİVAN kimdir, yaşamıntadı  Ender PEHLİVAN şiirleri,yaşamıntadı  Ender PEHLİVAN hakkında bilgi ve yaşamıntadı  Ender PEHLİVAN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.