E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Vera binti Vera binti
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Vera binti yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
KÜRK MANTOLU MADONNA
"Raif gerçekten Maria puderi sevseydi o kız çocuguna sahip cıkardı" diye düşündükçe sinir olduğum bir sonla bitiyor roman.
Taunus Yirmi M
Hiçbir övgü yazmadan tebrik ediyorum. Çünkü orjinal eserler boş lakırtılı övgülere layık değildir. Sonu çok iyiydi..
Kadınlar Dırdırcı Kadınlar şeytan
Her erkeği doğuran bir kadındır... Demir kapı aralık, kızlar yüz bin liralık Erkekleri sorarsan hepside kokmuş bir balık...
'egotango'
Egotangoyu yazarken bitirmek kolay ancak gerçek hayatta uygulayabiliyor muyuz ? İçim sıkılarak okudum ama sonuç bölümü buna değer. Kaleminiz daim olsun .
'anakronizma'
Her insanın kendi doğruları vardır, hatta bazı insanlar karşısındaki insanın haklı olduğunu idrak etse dahi, nefsine ağır gelen içsel çatışmalar yaşadığı için uzlaşmaz. Saygı göstermek mi ? saygı duymak mı ?derseniz her ikisini de yapabilmek derim . Davranışlarımızda da yine son sözü bizim ke
Cennetimizden Cayıyorsun
Aşkın rengi yoktur, Aşk saftır, berraktır, masallardaki prensesler kadar masum olabilmektir aşk, masum sevebilmektir. Ve aşkın gözü kördür,sefa istemez, yeterki olsun ;yâri cefasıyla kabul eder.. Emek verip yazmışsınız, kaleminiz cefayı nisyan olsun, tebrikler ..
SADECE SEN OKU! Bu masal senin için...BÖLÜM 1...
Çok güzel bağlanmış olay örgüsü, vermek istediğiniz mesaj ancak Bu kadar masum ifade edilebilirdi . Tebrikler kaleminiz daim olsun
kim temiz ki...
İyiler bu dünyanın nesini sevsin... Kaleminiz daim olsun
Hatırlamak mı ? Unutmak mı ?
İnsanın dertlerini unutturan, isyanı nisyan tadında bir yazıydı, kaleminiz daim olsun...
Ben
Benim sürekli düşünüp de yazamadıklarımı resmen yazmışsınız, yazının her cümlesinde kesinlikle dedim, keyifle okudum kaleminiz daim olsun..
-Yazısız-
Corona da haklı 😯
yaban
Tam da üstüne bastın be Fransız, yine harika ve bu kez farklı tarzda, tebrikler...
Sosyal Mesafe
Harika bir yazı olmuş. Hikaye tam oturmuş ana temaya. Tebrikler...
İdeal Erkek nasıl olmalı
Sipariş versem yine gelmez :) Tebrikler tam da istenilen erkek özelliklerini anlatmışsınız :)
(T)
Bugün günlerden kamu spotu sanırım. Ben dümdüz anlatırım, Sen ise içini yakarsın insanın. Kaleminin mürekkebi hiç bitmez, Sen azıcık tükürsen o bile yeter...
Komik Olun Ama Ahlaksızlıkla Değil
Zeka işidir mizah, Aynı zamanda neye güldüğümüzden anlaşılır zeka. Hele ki ahlaksızlıklardan başka gülecek bir şeyimiz kalmadıysa Ağlanacak halimize gülmüşüzdur. Çok güzel bir konuya deginmissiniz yazınızda. keşke bilinçli insanlar el atsa şu dünyanın çarkına
...
Teşekkür ederim . belki sakine apartmanında değil ama bir başka apartmanlarda insancıl olaylar yaşanmasını dilerim.
ben sana
seni sevmiyorum ama mecburum.. bu cümle ne kadar can yakıcı; Söyleyene ayrı Söyletene ayrı acı...
ben sana
seni sevmiyorum ama mecburum.. bu cümle ne kadar can yakıcı; Söyleyene ayrı Söyletene ayrı acı... Verâ binti tarafından 11/30/2019 7:24:43 PM zamanında düzenlenmiştir.
filika
Harika Bu.( Kah-vefalı) Renkli gözler hiç dikkatimi çekmedi zaten meğer kah vefalı olanı çekermiş cnm. Farkına vardım Sağol Fransız :)
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Vera binti  şairi hakkında, Vera binti  kimdir, Vera binti  şiirleri,Vera binti  hakkında bilgi ve Vera binti  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.