E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Veli Aykar

Veli Aykar

10 şiiri ve 8 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 10
Şiirleri
8
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
veli aykar

Çevrimdışı

13 yıl 7 ay 1 gün 5 saat 9 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
7.216
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
44.899
Yazıları Kaç Kere Okundu?
7.908
Üyesi olduğu atölyeler

DENİZLİLİ ŞAİRLER
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

48 yıllık öğretmenlik yaşamım bitiş çizgisine yaklaşan koşucu örneği hızlanarak sürmekte.. Uzun yıllardır şiir ve öykü yazarım. Bunları yakında bastırmayı düşünüyorum. "İstiklal Güneşi Müftü" adında yayınlanmış bir tarihi romanım var. Ayrıca öğrenciler için "Kenti Isıtan Güneş" (öyküler) ve "Çişim Geldi Öğretmenim" (şiir kitapları yayımlanmıştır. Çeşitli dergilerde yazıları yayımlanmaktadır.
"Şiir , bir dilin incelik ve güzelliklerini ortaya seren, duygularla bezenmiş, kısa ,ritmik ve ses ve söyleme,biçim güzelliği olan ve kulağa hoş gelen bir yazı şeklidir." diyorum.
Şair ise duygu yüklü yüreği olan, toplumunun ve çağının gözü, kulağı, atan nabzı , çarpan kalbi olabilen ve şiir yazdığı dilin güzellik ve inceliğini özümsemiş bir kişidir , diyorum.
Şair, şiir yazarken içinde yaşadığı topluma, evrensel değerlere , kültürüne katkıda bulunurken gelecek kuşaklara da çağından


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Veli Aykar  veli aykar şairi hakkında, Veli Aykar  veli aykar kimdir, Veli Aykar  veli aykar şiirleri,Veli Aykar  veli aykar hakkında bilgi ve Veli Aykar  veli aykar isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.