E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Vaha_ Vaha_
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Vaha_ şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Küçük Bir Gece Masalı
Uzaklarda bir adam gölgesi içinde Ben sessizce içime çekilirken Muhteşem sızı, mükemmel işkence, son nefesi şiirin.. Bayıldım. Tebriklerimle kalbi güzel.
rak filarmoni
Victor Wooten'a selam olsun, şiire de.
sensizlik kışı
Aşıksın, sen aşıksın arkadaş :) Öyle şatafatlı bir düğüne gerek yok.. Nikahtan sonra boğazda bir yemek yeriz, sonra sen impalanın sağ ön kapısını açar yengeyi içeri atarsın müebbeten.. Ver elini ibiza, ordan venedik 6 ay dönmez, baba bir Avrupa tatili yaparsınız.. Gökten de 3 elma düşer.. 3 porta
Duygularım Platonik
Çalgıcı :)) Keşke tiyatro yapsaydım gençlikte. O zamanlar müzisyen merakı vardı bizim kızlarda.. 16 yaşımda düğün salonunda.. Ben beni kendi içimde Bilmem arasam bulur muyum Yaşanmamış gençlik yıllarımın Tek sebebi suskunluğum -u çığırırken Sezoş'tan kaderin şahsıma ne ağlar öreceği
arkadaşa
Tansiyonu yüksek, sinir uçlarına usul dokunuşlar olan şiir.. Dostluk kavram itibarıyla uzun yıllar alan bir ilişki türü.. Fakat arkadaşlığın ilk zamanları belli eder ileride olacağı.. Emek verilmiş işçilik, tebrik ve teşekkürlermle.
Alaturka Bir Aşk Hayali İle
Ahh, akıllı bir şiir nihayet.. Beyaz atlı prens yılları geçmiş belli.. Kendini bilen, güçlü bir şövalye yıllarına gelip dayanmış zaman.. İvan Hoe, yaşasaydı çıtlatırdım kulağına :) Ben de şöyle gönül toprakları zengin bir düşes bulsam ne iyi olurdu.. :)) Bindik bir alamete sevgili Sat, so
Ecevit Mavisi
Işıklarda olsun karaoğlan.. Hatırlamak ne güzel. Saygı ile üstad.
Sadece Bir Düş
Öyle say. Dedi Zerdüşt. Tebriklerimle.
gaip ve ses ve sevgim
Felsefe taşı, ölü adamın sandığı'na bağlamış şiiri.. Velhasıl, şu sepya oldukça havalı bir argüman.. Kullanmadım hiç, papirüsü de.. Cahıl oluşun bunda büyük etkisi var.. Okuya okuya kafamıza dank ediyo işte.. Azkaban tutsakları' nda görüşene dek.. Şiir ve sihirle :) Abraka dabra! Vaha
gül soylu
Üç kardaş emaneti aldılar bir kıyıdan, Aldılar emaneti cepheye taşımaya İlyas Temel Süreyya Kürekler siya siya -- Savaş hiç bitmeyecek değil mi abi.. Vaha_ tarafından 1/17/2020 7:31:52 AM zamanında düzenlenmiştir.
Nesu Bade'm
Se-suuu, see-suu Çağrışım sadece :)
bengi ç'ağrısı
Post modern işçilik... :) üstad, kopye çekebilir miyim? :) Saygıynan, hürmetiynen.
Kim
Kutlarım glenay, nice şiirlere.
.......
Tekrar okumak istiyorum.
Vuslat - ı Semah
Vay vay vaaaayy... Hasta oldum şiire. Böyle yazmalı, yazdınmı.. Hürmetler üstad.
MASUM GECELER
Çok güzel, özenli seçilmiş cümleler.. Şiirin içi boş olmamalı.. Dolu dolu, güzeldi.
Hoyrat Bir Yanılgı
Özeleştiri ne güzel, ne güzel kabahati üstlenmek.. İşte, erdem bu.. Şiire işlenişiyse bir o kadar güzel.. Sevdim, ve güne yakışmış dedim. Vaha_ tarafından 11/2/2019 12:12:10 AM zamanında düzenlenmiştir.
Beykoz'a Gelme
Beykoz kundura'ya sık sık geliyorum :) Siz gelme diyorsunuz.. Ekmek parasudur daa :)) Sevdim, esaslı şiir. Saygılar.
Karma
Carpe diem, karma diyem... :) Yakışıklı sözler, güzel şiir.
MAĞLUP DOĞANLAR ANSİKLOPEDİSİ
Ahu, otuziki yaşında bugün hem kadın, hem ana erkekten daha erkek çüvisi çıkmış dünyaya..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Vaha_  şairi hakkında, Vaha_  kimdir, Vaha_  şiirleri,Vaha_  hakkında bilgi ve Vaha_  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.