E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
uzak_yakın

uzak_yakın

1 şiiri ve 3 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 1
Şiirleri
3
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
hakan  yılmaz

Çevrimdışı

9 yıl 7 ay 20 gün 6 saat 44 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
2.719
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
1.017
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.341
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Hiç oralı olmadan içinden geçtiğin şehirler vardır bir otobüs camından oralı olanları seyrederek geçersin hani. Hani onlardan bazıları hiç oralı olmazlar içlerinden geçen hayatlara otobüsün içinde. Kaldırım taşlarını sayar bazı tipler. Sigara yakmaya çalışırken yürüyemez bazıları. Top oynarken annesi çağırınca ağlamışlığım da vardır. Annesiz çocukları düşündüğüm zaman da.. Keskin sirkenin küpüne zarar olduğu kadar zararlı değilim dünyaya. Bir o kadar da efendilikten hep zarar görmüşlüğüm vardır. Meal'esef. İnsan kendini tanıtır mı be kardeşim. Çok istiyorsan İlkokulu bilmemnere köyünde okudum diye başlayayım yazmaya. Ama sabaha kadar anlatsam dokunamazsın birtanecik içyarama. Öyleyse sen en iyisi beni tanıma. Gerekirse zamanla dinlersin bizim de bam telimizden nağmeler.

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
BoNCuK
Profili | Şiirleri | Yazıları
aykırı olmak herkese yakışmaz..ironik bir espri gibi; aykırılık, yakıştığı kişide aykırı durmaz.. aykırı olduğu söylenen birinden, usul-yav..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada uzak_yakın  hakan yılmaz şairi hakkında, uzak_yakın  hakan yılmaz kimdir, uzak_yakın  hakan yılmaz şiirleri,uzak_yakın  hakan yılmaz hakkında bilgi ve uzak_yakın  hakan yılmaz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.