E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
üreksoy mobilya üreksoy mobilya
Adil Üreksoy
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

üreksoy mobilya yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
HZ. HALİD BİN ZEYD EBU EL ENSARİ
Değerli arkadaşım yezınızı severek okudum.Kalemiziz ve yüreğiniz dert görmesin.Dualarınız kabul olsun.Benim içinde dua ederseniz sevinirim.Ne güzel bir duygudur manevi huzurda bulunma.Gelen Kurban Bayramınızı candan kutlar hayırlı bayramlar dilerim.Sağlık ,selam ve sevgilerimle.
ÜZÜM VE İNCİRLERİN ESRARı
Harika ne diyebilirim meslekdaşım.Kaleminize,dilinize,gönlünüze sağlık.Saygılar.
Öğretmenliğimin İlk Yıllarıydı
Meslekdaşım,bu güzel anılarınızı bizimle paylaşmanız ne güzel.Teşekkür eder selam ve saygılar sunarım.
zamansızlık
Vınnn...uykudada çekiyormu acaba.Güzeldi.Acaba meslektaşmıyız.Selam ve sevgiler.
hesaplaşma
Kaçanı kovalamıyacaksın,kovalarsan kendini birşey sanır.Siz size gelene bakın.Güzel biz iç dünyası yazısı okudum.Saygılar.
ER MEKTUBU _ GÖRÜLMÜŞTÜR
Asker yolu beklemek,beklerken gece gündüz uyumamak ancak vefakar,cefakar analara has bir özellik.Tüm asker yavrularımıza sağlıklı görevler,hayırlı teskereler diliyorum.Böyle bir mektubu bizlerle paylaşan siz değerli anneyi yürekten kutlıyorum.Selam ve sevgilerimle.
DAYIM,SUBAY DAYIM
Allah sizlere sağlıklı ömür versin.Ne güzel ,dayı sevgisi.Allah sevenlerinizi bol etsin.Güzel yazınız için sizi kutlarım.Selam ve sevgilerimle.
ERZURUM ANISI
Bende 1968 lerde Erzurum'un Tekman İlçesinin bir köyünde idim.Köyde okul yoktu.Koyun ağılının loş ışığında eğitim öğreti yaptık.Ufacık deliklere cam yerine naylon taktım.İlçeye gitmek ne mümkün.Şimdi düşünüyorum da batı çok şanslı.Bizimle paylaştığınız bu anınız için çok teşekkür ederim Ayten Kardeş
BİTTİ BU SEVDA
Gidenin arkasından bakma sakın, Eğer olmamış ise kalbinize yakın, ...Kutlarım güzel dizeleri yazan kaleminizi ve duygulu yüreğinizi.Selamlar.
BU GECE SON
Yalnızlık...Allah'a mahsustur derler ya...İnsanda bazı anlar kendini yalnız hissediyor.Tıpkı sizin yalnız kaldığınız bir zamanda ,yalnızlığı satırlara döktüğünüz gibi.Kutlarım.Selamlar.
Kendime Mektup
Bilmemek değil öğrenmektir önemli olan.Tebrik ederim.Selamlar.
Okuma AŞKıM
İspartagülü,duygusal ve örnek insan.Yazınız ve haraketiniz için sizi kutlarım.Selam ve sevgiler.
GÜLÜMSEYİN
Siz gülümsemeyen birine rastlarsanız siz gülümsemenizi esirgemeyi niz. Çünkü gülümsemeye en çok ihtiyacı olanlar gülümsemeyenlerdir. Yüreğinizden sevgi eksik olmasın.. ZARALICAn .........Gülmek;sevdadır,aşktır.Çok güzel di tebrik ederim.Selam ve saygılar.
KARARMIŞ DÜNYAM
Daha kaç zaman karanlıkla kaplı dünyamda Aydınlığa merhaba demiyecek mi gözlerim .....Karanlık dünyanızın aydınlanması,gözlerinizin aydınlığa merhaba demesini tüm kalbimle dilerim.Kutlarım bu dizeleri yazan yaralı yüreği.Selamlarımla.
85'LİK KADIN NENEM...
İnsanoğlu bazı gerçekleri nedense kabullenmek istemiyor.Zor geliyor sevdiklerinin ölümünü kabullenmek.Mekanı cennet olsun.Sizin gibi bir torunu olduğu için orada huzurludur.Selamlar.
BİR YUVA
Fİliz hanım yerinde ve doğru tesbitlerinize katılıyorum.Dayanışma olursa engeller aşılır.Benlikten kurtulup BİZ olmanın erdemine ulaşabilen huzura ermiştir.Teşekkür ederim bu güzel paylaşımınız için.Selamlar.
KEDİCİK VE YAVRUSU
Nice yavrucuklar sokaklarda anasız dolaşırda kimse farketmez.:((. Duyarlı yüreğinize sağlık.Saygı ve selamlar.
öküz (afedersiniz)
Güzel bir yazı .Kutlarım Selamlar. üreksoy mobilya tarafından 7/16/2010 10:19:09 AM zamanında düzenlenmiştir.
HAYAT BAZEN İRADEMİZ DIŞINDA ORDAN ORAYA ATIYOR
İnsan yaşadığı sürece başına neler geleceğini bilemiyor.Yinede metin olup dayanma gücünüzü kaybetbediğiniz için kutlarım.Saygılar.
SENSİZLİK DE OLSA SENSİN
Çok derin bir sevginin satırlara dökülmüş izdüşümü.Acaba sevilen bu satırlardan haberdar mı?.Kutlarım.Selamlar.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada üreksoy mobilya  Adil Üreksoy şairi hakkında, üreksoy mobilya  Adil Üreksoy kimdir, üreksoy mobilya  Adil Üreksoy şiirleri,üreksoy mobilya  Adil Üreksoy hakkında bilgi ve üreksoy mobilya  Adil Üreksoy isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.