E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ümit zeki soyuduru

ümit zeki soyuduru

373 şiiri kayıtlı
Şair Okur
SEN HER ZAMAN KALBİMDE TAHTI OLAN SULTANSIN
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 373
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Ümit Zeki SOYUDURU

Çevrimiçi

13 yıl  boyunca üye

Diyor ki;
SEN HER ZAMAN KALBİMDE TAHTI OLAN SULTANSIN
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
26.863
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
593.471
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Mutluluk Şarkısı Mor Fincan Sakıncalı öğretmen-  Görüp ahkâm-ı asrı münharif sıdk u selametten HECEYE GÖNÜL VERENLER ŞİİR YORUMU ATÖLYESİ Şiirlerle Hayalet
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Yozgat ilinin Sarıkaya ilçesi Kadılı köyü doğumlu olan şair, edebiyat hayatına ortaokul yıllarında amatör olarak yazdığı şiirlerle başladı. Şiirleri daha önce Kırmızı, Şemsiye,Merdiven ve Anahtar isimli antoloji kitaplarında ve Sonsuzluğa Yürüyüş isimli şiir kitabında yer alan şair bilinirliliğini internetin ülkemizde yaygınlaşması ile artırdı.

Halen, Edebiyat Defteri (http://www.edebiyatdefteri.com/profil/17996/umit-zeki-soyuduru.html), Antoloji (www.antoloji.com/umit-zeki-soyuduru/siirleri/) gibi şiir ve edebiyat konusunda popüler internet sitelerinde yoğun ilgi gören şairin tüm şiirlerine ve yeni eserlerine tamamenbu sitelerden ulaşabilir, yorumlarınızı ve görüşlerinizi bırakabilirsiniz.Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
YOZGATLITURAN
Profili | Şiirleri | Yazıları
Değerli üstadım Ümit abim...Seni yakından tanımak benim için ne büyük bir şeref,ne büyük bir şanstı anlatamam...Sizin gibi toprağımın saf te..
m@li64
Profili | Şiirleri | Yazıları
İyi ki varsınız Sayın SOYUDURU...
Nihat YURT
Profili | Şiirleri | Yazıları
YIGIT INSAN MUKEMMEL INSAN KALBI IMAN DOLU HAKK YOL ONUN YOLU ALLAH CC IKI CIHANDADA BAHTIYAR EYLESIN CAN GARDASIMI HEMSERIMI DUALARI..
AYSE 09
Profili | Şiirleri | Yazıları
kendi adıma nadir şiirlerinizi okumaktan büyük zevk duyduğum nadir insan hayranlıkla okuyorum şiirlerinizi sizin gibi saygı değer insa..
Yaralı Yurek
Profili | Şiirleri | Yazıları
Şiirlerini okumaktan büyük zevk aldığım değerli üstadım, dizeleriniz insanı alıp uçsuz bucaksız diyarlara götürüyor. Yüreğinizin kalemi hiç ..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada ümit zeki soyuduru  Ümit Zeki SOYUDURU şairi hakkında, ümit zeki soyuduru  Ümit Zeki SOYUDURU kimdir, ümit zeki soyuduru  Ümit Zeki SOYUDURU şiirleri,ümit zeki soyuduru  Ümit Zeki SOYUDURU hakkında bilgi ve ümit zeki soyuduru  Ümit Zeki SOYUDURU isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.