E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ümit Ağacı Ümit Ağacı
Hikmet Yurdaer
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Ümit Ağacı şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ANNE ANNE ANNEE
Anne kaybı hangi yaşta olursanız olun çok acı geliyor insana. Yokluğunu hayatımızın her döneminde hissedeceğimiz yegane insan. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Sabırlar diliyorum. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Ümit Ağacı tarafından 5/20/2018 3:50:24 PM zamanında düzenlenmiştir.
SEVDÂM EYLÜL
Değerli paylaşımınızda, ayrı bir güzellik ve mana var, okurken insanı düşündüren şiirinizi beğeni ile okudum. Kaleminiz hiç susmasın. Saygı ve sevgi ile kalın.
KAVURUR MUHTAÇLIĞI
Anlatımıyla her dizesi ayrı güzellikte olan, değerli şiirinizi okudum. Paylaşımınızı ve güçlü kaleminizi içtenlikle kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
BİR FAY KIRIĞI Kİ OKYANUSUMDA
Duyarlı yüreğinizden yine etkileyici bir şiir okudum. Sizi ve kaleminizi yürekten kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
SIRASI MIYDI ŞİMDİ
Dudak tebessümlerinde kalıyor bazen mutluluklar. Hatırladıkça bazen buruk bir tat, bazen acı bir iç çekiş olarak yerleşiyor yüreğimize. Mutluluk olarak kalsın hep hatıralarınızda yaşadıklarınız. Değerli paylaşımınızı ve kaleminizi kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
Devr-i Evren
Değerli çalışmanızı yürekten kutluyorum. Emeğinize ve kaleminize sağlık. Saygı ve sevgi ile kalın.
DURUM ANALİZİ
Kutluyorum güzel ve anlamlı şiirinizi. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Saygı ve sevgi ile kalın.
ACININ TARİFİ YOK
Sevgi dolu, duyarlı yüreğinizden, duygusuyla, anlatımıyla çok etkileyici bir şiir okudum. Değerli paylaşımınızı ve güçlü kaleminizi içtenlikle kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın. Hikmet YURDAER
İNSAF/ sız
Hüzünlü bir sevda şarkısı dinler gibi okudum dizelerinizi. Değerli paylaşımınızı ve kaleminizi kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın. Hikmet YURDAER
ADIN GÜNEŞ OLSUN MU
Yüreğinize sağlık, anne için atan yürek acılarla dolsa bile her seferinde hep anne deriz asla onun aramızdan ayrılışını kabul edemeyiz. Anne sevgimiz daima içimizde olur. Ahret âlemine göç eden tüm annelere rahmet, kalanlara sabır diliyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
Kimine Bir Teselli Kimine Utanç Oldu
Okuyan herkesin bu paylaşımınızdan ders çıkartması ve acı gerçekleri görmesi lazım. Her insanın kendisini sorgulaması gereken değerli paylaşımınızı ve kaleminizi yürekten kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
BAK İŞTE YENİDEN DOGDUM
Duygusuyla, anlatımıyla çok güzel bir şiir okudum. Yüreğinizi ve kaleminizi içtenlikle kutlarım. Saygı ve sevgi ile kalın.
ÇÖZÜMÜ ZOR BİR DENKLEM
Hayatın kendisi bir bilmece. Bazıları kolay çözer, kimi ise hala çözmeye uğraşır. Hayat devam ettikçe, her bilmeceyi çözdükçe, yeni bilmecelerle karşılaşılır. Kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
BÜLBÜL NEYLESİN ALTIN SARAYI
Anlatımıyla her dizesi ayrı güzellikte olan, değerli şiirinizi okudum. Paylaşımınızı ve güçlü kaleminizi içtenlikle kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın
"BEN" DEYİP BÖBÜRLENME
Kutluyorum güzel ve anlamlı şiirinizi. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Saygı ve sevgi ile kalın.
BEYAZ MARTI/M
Anlamlı ve mesaj içeren paylaşımınızı ve duyarlı yüreğinizi kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
BİR YANARDAĞ DÜŞÜNÜN
Kutluyorum güzel ve anlamlı şiirinizi. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Saygı ve sevgi ile kalın.
HÂLİNİ ARZ EDEN AYNA TUTULSA
Farklı ve derin içeriği olan, anlam yüklü çalışmanızı beğenerek okudum. Değerli paylaşımınızı ve kaleminizi kutluyorum. Saygı ve sevgi ile kalın.
GELECEĞİM SÖZ................
Kutluyorum güzel ve anlamlı şiirinizi. Kaleminize ve yüreğinize sağlık.
GELEMEDİN CAN-ÖZÜM
Kutluyorum güzel ve anlamlı şiirinizi. Kaleminize ve yüreğinize sağlık. Saygı ve sevgi ile kalın.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ümit Ağacı  Hikmet Yurdaer şairi hakkında, Ümit Ağacı  Hikmet Yurdaer kimdir, Ümit Ağacı  Hikmet Yurdaer şiirleri,Ümit Ağacı  Hikmet Yurdaer hakkında bilgi ve Ümit Ağacı  Hikmet Yurdaer isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.