E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ulvi ÜRESİN Ulvi ÜRESİN
Ulvi ÜRESİN
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Ulvi ÜRESİN yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
EYYYY MÜSLÜMAN!
ESKİDEN BÖYLE DEĞİLDİ ANADOLU İNSANI
Değerli dost; Aziz Üstadım, Hani bir söz var " Arap kültürünü din saydık.." diye.. Bana göre çok doğru ve eksiği var.. "Arap kültürünü din; batı kültürünü medeniyet sandık.." Böylece öz benliğimizi kaybettik. 80'li yıllarda göreve başladığımda bir köyden geçerken hangi kapıyı çalsam " Bir Ho
ÇOK ÖNEMLİ, 2009 YILINDAKİ BİR YOLCULUK HATIRAM.
Değerli hocam derler ki: " Eskiden gayrimüslimler Ramazan ayında Müslümanlara saygı göstererek açıktan yiyip-içmezlermiş" Ehhh artık! Söylenecek sözümüz yok. Yine geldi Ramazan ayı.. "Hepimiz Niyetliyiz , Nidaları yükselir herhalde.." Saygılar,selamlar.. Ulvi ÜRESİN tarafından 5/1/2
Üzülsek mi ,sevinsek mi?
Güzel yurdumun özel durumlarından bir kesiti hasret kokan duyguyla, öyle güzel anlatmışsınız ki..Kutlarım hocam.. Ben de toplanan mısırların komşuların yardımıyla soyulmasını hatırladım. Nerede o tarlalar.?/ Her taraf fındık bahçesi olmuş. Fındık da karın doyurmuyor artık. Saygılar, selamlar.
ÇOK İBRETLİK 2002 YILINDAKİ BİR HAC HATIRAM
Mevlam anne ve babasının dualarını alan evlatlardan eylesin bizleri. Çok duygulandım hocam. Saygılar selamlar hocam..
GÜNLÜK HAYATIMIZDA ÇOK ETKİLEYİCİ VE YÖNLENDİRİCİ BİR HADİSİ ŞERİF
Allah'ım duası kabul edilenlerden eylesin. Mevlam yar ve yardımcınız olsun. Selamlar.
ÇOK İBRETLİK BAZI HATIRALARIM
İnşallah genç nesiller okur ve paylaşır Hocam.. Saygılar,selamlar..
 
Bu sayfada Ulvi ÜRESİN  Ulvi ÜRESİN şairi hakkında, Ulvi ÜRESİN  Ulvi ÜRESİN kimdir, Ulvi ÜRESİN  Ulvi ÜRESİN şiirleri,Ulvi ÜRESİN  Ulvi ÜRESİN hakkında bilgi ve Ulvi ÜRESİN  Ulvi ÜRESİN isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.