E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
TÜRKİSTANLI ALİ KARACA TÜRKİSTANLI ALİ KARACA
ALİ KARACA
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

TÜRKİSTANLI ALİ KARACA yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Gözlerimiz...
Maşallah,tebrik ediyorum.
MEKANINIZ CENNET OLSUN, ANNEM VE BABAM, 11.4.1975 babamın, 17.4.2012 annemin Hakka yürüyüşlerinin yıl dönümleri, Dualarımızdalar.... unutulmazlar onlar.
Tüm geçmişlerimize Allah Rahmetiyle muamele eylesin.Mekanları cennet olsun,Rabbim cennetinde buluştursun. iyecenli tarafından 5/5/2015 10:30:58 AM zamanında düzenlenmiştir.
MEKANINIZ CENNET OLSUN, ANNEM VE BABAM, 11.4.1975 babamın, 17.4.2012 annemin Hakka yürüyüşlerinin yıl dönümleri, Dualarımızdalar.... unutulmazlar onlar.
MUHSIN YAZICIOGLU
Sanmayınki Maraşın dağlarına yaz gelir, Muhsin gibi bir lider bu cihana az gelir..
BEYAZ YALANLAR
evet hergün karşılaştığımız olaylardan sadece birisi... ya gerisi...
YOZGAT NEDEN GERİ KALDI
Evet en büyük sorun GÜVEN yani birbirimize İNANMAK bunu başarmalıyız. Haklısınız hemde çok.... ama kime güveneceğiz.ben 28 şubatta yimpaş'a cephe alanlara karşı eşimin bileziklerini yimpaşa yatırdım.daha sonra ağır bir hastalık geçirdim.dursun uyara varıp durumu anlattım,hisseni ben dev
SARHOŞUN VERDİĞİ DERS
YAKLAŞIK DÖTBUÇUK YIL HİZMET ETTİĞİM ATA YURTTA KARŞILAŞTIĞIM VE UNUTAMADIĞIM HATIRALARIMDAN BİRİSİYDİ. DOSTLARIMLA PAYLAŞMAK İSTEDİM. iyecenli tarafından 4/27/2009 12:49:44 PM zamanında düzenlenmiştir.
İLGİNÇ BİR ÖYKÜ
merhaba hemşehrim güzel bir öykü tebrik ederim başarılarınızın devamını diliyorum saygılarımla...
BEYAZ AYAKKABILAR
CENABI HAKK İSTEKLERİMİZE KAVUŞMAMIZI NASİP EDİYOR.AMA BİRİLERİNİ SEBEP KILARAK......... GÜZEL BİR ANI.İNSAN İLGİNÇ HATIRALARINI YILLAR GEÇSEDE UNUTAMIYOR.BU ANIYI BİZİMLE PAYLAŞAN YÜREĞE SAĞLIK............
 
Bu sayfada TÜRKİSTANLI ALİ KARACA  ALİ KARACA şairi hakkında, TÜRKİSTANLI ALİ KARACA  ALİ KARACA kimdir, TÜRKİSTANLI ALİ KARACA  ALİ KARACA şiirleri,TÜRKİSTANLI ALİ KARACA  ALİ KARACA hakkında bilgi ve TÜRKİSTANLI ALİ KARACA  ALİ KARACA isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.