E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Turan Yalçın

Turan Yalçın

408 şiiri ve 1326 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 408
Şiirleri
1326
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Turan  Yalçın

Çevrimdışı

11 yıl 7 ay  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
71.565
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
475.751
Yazıları Kaç Kere Okundu?
809.798
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler


Kendisi Hakkında Yazdığı

10.01.1967 Tokat'ın Pazar ilçesi doğumluyum.12 yaşında geçirdiğim Menenjite bağlı çok ileri derecede işitme kaybım var. İstanbul Üniversitesi İkitisat Bölümü ve Tokat Meslek Yüksek Okulu Elektrik mezunuyum. 5 yayınlanmış kitabım bulunmakta en önemlisi " Hizmetkar Lider Recep Yazıcıoğlu" akis yayınlarından çıktı. "Recep Yazıcıoğlu'nun Liderlik sırları" 2013 yılında " Engelleri Aşanlar" 2014 yılında Az Yayınlarından yayınlandı.1982 den beri yerel gazetelerde ve Genç Gelişim ve Süper Beyin Dergisinde yazılar yazmaktayım Üniversitelerde ve okullarda konuşmalar yapmaktayım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.
Üniversitelerde ve liselerde çok okumakla nasıl gelişim sağladığımı, insanın çok okuyarak ve okuduklarını anlayarak uygulayarak nasıl geliştiği konusunda konuşmalar yapmaktayım. Üniversite hoca ve öğrencileri ile onlara bilinç ve farkındalık aşılama amacı ile röportajlar yapmaktayı


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Turan Yalçın  Turan Yalçın şairi hakkında, Turan Yalçın  Turan Yalçın kimdir, Turan Yalçın  Turan Yalçın şiirleri,Turan Yalçın  Turan Yalçın hakkında bilgi ve Turan Yalçın  Turan Yalçın isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.