E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
tugrulahmetpekel

tugrulahmetpekel

1201 şiiri ve 791 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 1201
Şiirleri
791
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Tuğrul  PEKEL

Çevrimdışı

13 yıl 17 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
39.478
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
864.594
Yazıları Kaç Kere Okundu?
305.993
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Merhaba, ben Tuğrul Ahmet Pekel. Kimliğimdeki tarihe göre 1949 yılının 20 Eylül’ünde gece yarısı, yada sabaha karşı doğmuşum. Yine rahmetli annemin söylemine göre, 1949 yılının 29 Ağustos sabaha karşı, 03 sıralarında doğmuşum. 1956da Balıkesir’in Susurluk ilçesinden İstanbul’a Şehremini semtine göçtük. İlkokulu Şehremini’nde, Kara Ahmet Paşa ilkokulu ve İbrahim Alaattin Gövsa ilkokulunda okudum. Daha sonra, Güngören’e göçüp Haznedar semtinde uzun yıllar yaşadım, halada yaşamaktayım. Sağ olurda hayatta kalmayı başarabilirsem 2021 yılında İstanbul’daki yaşamıma veda edip veda edip Anadolu’nun ücra bir kasabasında yaşamıma devam edeceğim.
Ortaokulu Bakırköy taş mektepte okudum. Liseyi Sultanahmet Endüstri meslek lisesinde okudum. 1969 da Askere giderek vatan görevimi ifa ettim. Askerden dönüşümde Hayatımın kadını ile hiç düşünmeden evlendim.
Bana pırlanta gibi iki evlat verdi.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada tugrulahmetpekel  Tuğrul PEKEL şairi hakkında, tugrulahmetpekel  Tuğrul PEKEL kimdir, tugrulahmetpekel  Tuğrul PEKEL şiirleri,tugrulahmetpekel  Tuğrul PEKEL hakkında bilgi ve tugrulahmetpekel  Tuğrul PEKEL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.