E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
TİLHABEŞLİ FİLOZOF

TİLHABEŞLİ FİLOZOF

288 şiiri ve 128 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
"Aldatılmaya en müsait olanlar,sorgusuz sualsiz, merkezi sistemce dayatılanları çiğnemeden yutan ve sürekli geğirmekle zamanı geçirenlerdir.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 288
Şiirleri
128
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
EROL KEKEÇ

Çevrimdışı

10 yıl 1 ay 3 gün 7 saat 50 sn  boyunca üye

Diyor ki;
"Aldatılmaya en müsait olanlar,sorgusuz sualsiz, merkezi sistemce dayatılanları çiğnemeden yutan ve sürekli geğirmekle zamanı geçirenlerdir.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
24.938
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
337.768
Yazıları Kaç Kere Okundu?
107.739
Üyesi olduğu atölyeler

GÖNÜL DERYASI
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

EROL KEKEÇ
EY ZAMAN SÖYLEDİKLERİME ŞAHİT OL! BARIŞ,SEVGİ, HOŞGÖRÜ,ÖZGÜRLÜK,KISACA ADAM GİBİ ADAM OLMAK HAYATIMIN VAZGEÇEMEDİKLERİ....
Mutlu olmak için içinde bulunduğunuz andan daha iyi bir zaman olduğuna karar vermek için beklemekten vazgeçin. Mutluluk bir varış değil, bir yolculuktur. Pek çokları mutluluğu insandan daha yüksekte ararlar, bazıları daha alçakta. Oysa mutluluk insanın boyu hizasındadır.
18 Şubat 2009 Çarşamba
BENİM ADIM YALNIZLIK
Benim adım yalnızlık, etrafımsa hep kalabalık bunların adlarını bilmiyorum, ama hepsi birbirine benziyor, sanırım bunları bağlayan bağ akrabalık. Herkesin akraba olduğu, isimlerin daha göbekte verildiği bir ortamda, bana kalan isim sadece yalnızlık. Ne yapalım kaderimize razıyız, en azından bizi tanımlayan bir isim bulduk ya, bize bu da yeter.
Şimdi nasıl bir isim bu diye başımı yemeye kalkmayın, cehalet işte bula bula bizimkiler bunu bul


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
GİZEMLİ ŞAİİR
Profili | Şiirleri | Yazıları
ÇOK GÜZEL ŞİİR YAZAN SEVGİLİ DAYIM SENİN GİBİ ŞİİR SEVDALISI OLARAK ŞİİRLERİNİ BEYENİYORUM HOŞ YAZIYORSUN KELİMELERİ KULLANIŞIN ŞİİRİ ELE AL..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada TİLHABEŞLİ FİLOZOF  EROL KEKEÇ şairi hakkında, TİLHABEŞLİ FİLOZOF  EROL KEKEÇ kimdir, TİLHABEŞLİ FİLOZOF  EROL KEKEÇ şiirleri,TİLHABEŞLİ FİLOZOF  EROL KEKEÇ hakkında bilgi ve TİLHABEŞLİ FİLOZOF  EROL KEKEÇ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.