E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Terdem Terdem
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1984 Yılının 81. günü, annem Çarşamba pazarında fellik fellik çarliston biber ararken güç bela yetiştirildiği hastanede insanlığa bir hayır işleme adı altında dünyaya gelme gafletinde bulunmuşum. Hava soğukmuş. Gelecekteki günah ve sevaplarımın terazisi kurulmadan önce tartıya konulduğum an hayatın ne kadar bıçak sırtı gibi olduğunu anlayıp yırtmışım ortalığı. Babamın memuriyeti nedeni ile tırım tırım kayıp şehirlerin sınırlarındaki okulları dolaşmışım. Buna hiperaktif DNA hücrelerim de eklenince extra değişiklikler de eklenmiş bünyeme ama işine geldi mi akıllı kız mahlası hep yakıştırılmış. Ukalaları sevmemişim, hala sevmem ya, haddini bilmezleri de, şımarıkları tırnak törpüm olarak kullanıp yüzlerine gülerken küfredip arkalarından tek kelime etmemişim çoğunun aksine, çok bilmişleri kötek ile deve hendekten atlatılabilir teorisine tabi tutmuşum. Bunları yaparken bir bakmışım üniversite d

 
Bu sayfada Terdem  şairi hakkında, Terdem  kimdir, Terdem  şiirleri,Terdem  hakkında bilgi ve Terdem  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.