E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
TC Sami Arlan TC Sami Arlan
Sami Arlan
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

22,01,1958 de Manisa/Soma da doğmuşum.Babam Trabzon/Çaykara/Taşkıran Köyünden,Annem Manisa/Soma/Pölderen Köyünden,Kızlarım Soma da doğdular,şuan,emekliyim,Balıkesir/Edremit/AKÇAY'da oturuyorum.Kafanız karıştı demi ŞİMDİ BEN NERELİYİM.Hayatımda en çok sevdiğim, hoşlandığım kendi hayatımdan kesitler olan gerçek hayat şiirlerimi, öykülerimi, ve denemelerimi yazmak.Şiir okumayı elimden geldiğince yazabilmeyi çok çok seviyorum, dedimya kendi düşüncelerimi, yaşantımdan kesitler sunuyorum.Tüm Şiirlerim NOTER kayıtlı onaylıdırlar.Şiirlerim, Öykülerim ben Sami Arlan'ı yansıtıyor tüm okurlarıma sonsuz sevgilerimi gönderiyorum sevgi yolunuz hep ışıklarla dolu aydınlık olsun saygılarımla..Akçay sizlere el sallıyor.Sami ARLAN..

http://ihlamurlaraltinda58.blogspot.com/?zx=53c6dd7546195744


 
Bu sayfada TC Sami Arlan  Sami Arlan şairi hakkında, TC Sami Arlan  Sami Arlan kimdir, TC Sami Arlan  Sami Arlan şiirleri,TC Sami Arlan  Sami Arlan hakkında bilgi ve TC Sami Arlan  Sami Arlan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.