E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
talhakazgi

talhakazgi

11 şiiri ve 11 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip edilesi yazar...
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 11
Şiirleri
11
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Talha KAZGI

Çevrimdışı

6 yıl 12 saat 10 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Takip edilesi yazar...
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
5.880
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
7.452
Yazıları Kaç Kere Okundu?
5.468
Üyesi olduğu atölyeler

HECEYE GÖNÜL VERENLER
Şiir Portfolyoları

Sitem
Serbest
Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Ağustos 1992 Sivas doğumluyum. 1999 yılı itibarı ile baba mesleği sebebiyle Kütahya/Merkez'e taşındık. 1999-2013 yılları arası Kütahya' da gayet güzel dönemlerimi yaşadım. 2013 yılından itibaren ise Konya' ya babamdan dolayı taşındık lakin ben pek Konya göremedim. 2013 yılında Niğde'de 2 yıllık üniversite serüveni başladı ve daha sonra askerlik için Ankara Beytepe yolu gözüktü.
Gel gelelim nereden başladı bu şiir sevdası, hep beraber okuyalım...
2007/2008 yılları arası Kütahya' da Lise çağlarında mekik dokurken " Kimya " öğretmenimiz " Gülçin Karakaya " hocamızın bizi şiire yönlendirmesi ile başladım bu işe. Gerek şiirler, gerekse makaleler ardı arkasına gelmeye başlamıştı. Fakat daha sonra açık öğretim lisesine yazılmaya başlamam ile birlikte liseyi dışarıdan bitirmek zorunda kaldım. O süreç içerisinde iş hayatına atılmıştım ve şiir yazamıyordum. Hayat bu ya... Nerede ne olacağı bell


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada talhakazgi  Talha KAZGI şairi hakkında, talhakazgi  Talha KAZGI kimdir, talhakazgi  Talha KAZGI şiirleri,talhakazgi  Talha KAZGI hakkında bilgi ve talhakazgi  Talha KAZGI isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.