E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
tacettin yıldırım tacettin yıldırım
tacettin  yıldırım
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

tacettin yıldırım üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
Nermin Kaçar Nermin  Kaçar
Profili | Şiirleri | Yazıları
Edebiyat Defteri sayesinde, yazılarından tanıdığım, yufka bir yürek, duygusal bir insan. Az yazıyor, sık yazmıyor fakat yazdığında da tam yazıyor. Tacettin abi, sizi tanıdığıma çok memnunum.
Sevgi Salman Sevgi  S.
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sevgili komutanım, Tacettin abim...Edebiyat defteri aracılığı ile tanıma fırsatı bulduğum, daha yakın bir zamanda tanıdığım halde, babacan duruşu ve tavrıyla sevgimi kazanan abim...Ankara'da toplantıda gözlerim sizi aradı...En kısa zamanda tanışmak umudu ile...İyi ki tanıdım sizi sevgili Tacettin abim...Sevgilerimle
emine erdem Emine, Erdem
Profili | Şiirleri | Yazıları
merhaba arkadaşım sizi çok güzel tanıyorum.Nerede bir olumsuzluk bozuk giden bir şeyler olsa arkadaşım hemen yetişir yol gösteren trafik lambası gibidir onun için adını trafik lambası koydum yüreği temiz sevgiye şayan arkadaşlarımızdandır her daim var olsun.Allaha emanet ol Saygılar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şairi hakkında, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım kimdir, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şiirleri,tacettin yıldırım  tacettin yıldırım hakkında bilgi ve tacettin yıldırım  tacettin yıldırım isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.