E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
tacettin yıldırım tacettin yıldırım
tacettin  yıldırım
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

tacettin yıldırım üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
GÜLAY BİRKL GÜLAY SOMER BİRKL
Profili | Şiirleri | Yazıları
Tacettini burada şiirlerinden ve yazılarından tanımıştım.Askerlik hatıralarını yazarken hepsini canı gönülden okumuş, ara sırada sitem ederek ona kızmıştım. Çünkü her seferinde ağlıyor kendimi tutamıyordum. Bunun sebebi ya onun anlatış tarzı ya erlerdeki tertemiz saf düşüncelerdi.
Ağlasamda Tacettine kızsamda okuyordum işte...
Sonra onu Foçada ki şölende tanıdım. sevgi dolu idi birbirimizi kırk yıldır tanıyormuş gibi kimsenin tanıştırmasına fırsat vermeden tanımıştık.
Tam bir abla kardeşdik onunla Hala da öğleyiz. Can insan, sevgili dost
kalbin hep senin dostun ve ablan olarak senin yanında kalacak. Sevgilerim seninle Seni tüm sevgilerin üzerinde kardeş sevgisiyle seviyorum.

Onur BİLGE Onur BİLGE
Profili | Şiirleri | Yazıları
Tanıyan herkesin sevdiği, saydığı bir şahsiyettir.

Ben de kendisini çok seviyor ve sayıyor, iki cihanda mutluluklar diliyorum.
Aysel AKSÜMER AYSEL AKSÜMER
Profili | Şiirleri | Yazıları
Türk Silahlı Kuvvetlerinin değerli bir mensubu, vatansever, insan sever, doğru, iyilik, dürüstlük ve güzellik adına kalemi tutan ve ustaca duygularını hem şiir hem de yazılarına dökebilen saygın bir kişi. Toplumsal sorunlar konusunda dikkat çekici çok yazısını okudum duyarlı bir yüreği var. Ayrıca Kaliteli ve iyi bir insan. Yorumları ise çok teşvik edici, moral verici ve geliştirici... Kalemi daim, sevdikleriyle çok mutlu olsun..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şairi hakkında, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım kimdir, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şiirleri,tacettin yıldırım  tacettin yıldırım hakkında bilgi ve tacettin yıldırım  tacettin yıldırım isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.