E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
tacettin yıldırım tacettin yıldırım
tacettin  yıldırım
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

tacettin yıldırım yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
EDEBİYATDEFTERİ KİTAP BAĞIŞI KAMPANYASI
evet sevgili nermin kardeşim......çıktık yola.....bize yakışanı yapacağız.....ben elimde olan tüm kitaplarımla katılıyorum....çoğu dünya klasikleri.....raflarda yıllarca durdu.....onlar benim en vefalı dostlarımdı....bana yaptığı katkıyı başkalarınada yapsın istiyorum....çok faydalı olacağına inandığım bu kampanyaya tüm çevremide katacağım çoğu seve seve diyecektir....heyacanlıyımki sorma ben inanıyorumki bu eşsiz sitenin eşsiz kalemleride bu duyarlılığı gösterecektir hiç şüphem yok....yavaş yavaş edebi değeri olan kitaplar artık raflarda tozlanmadan genç dimağlarda işe yarasın ben bu güzel kütüphaneme yıllarımı verdim....böylece daha çok işe yaradığı için çok mutluyum....sen çok yorulacaksın ama bizler senin daima yanındayız....daha çok görüşeceğiz....başladık bitireceğiz edebiyat defterine yaraşır şekilde.....bunu ateşleyen güzel kalem sakaryaya ne kadar övgüler yapsak azdır tüm edebiyat defteri mensuplarına saygılar sunuyorum....

...
EMANET YAŞAMDIR CUMHURİYET
kıymetini bir bilsek......kutlarım bu duyarlı yüreği saygılarımla

...
EMANET YAŞAMDIR CUMHURİYET
kıymetini bir bilsek......kutlarım bu duyarlı yüreği saygılarımla

...
YAZ KALEM YOKSA YOKSA KIRARIM BAK SENİ
doğru söze ne denir. sözün bittiği yerdeyiz...duyarlılığınızı kutluyor saygılar sunuyorum....

...
İYİ Kİ VARSINIZ TOSUN AMCALAR
ONUN ADI TOSUN KARDEŞİM TOSUN ALLAH GÖZÜNÜ DOYURSUN.......

...
YOKTUR_____ASLA_______EMSALİ
YÜREKTEN KUTLUYORUM

...
OĞLUM BEKİR
YAŞAM BELLİ KİŞİLER İÇİN EMEK ÖZVERİ SABIRDIR. SEN BUNLARI YAŞAYIP YAPMIŞSIN KUTLARIM BU BÜYÜK YÜREĞİ....

...
YENİ DOMUZLAR/ DIE NEUE SCHWEINEN
KANA BOĞDUN GAZZE'Yİ AÇMAZ DAHA GÜLLERİ, YETMİYORMU BUKADAR, MECUSİNİN DÖLLERİ. büyük kalem saygın dost kutlarım korkusuz yüreğini

...
Adab-ı Muaşeret
DOĞRU SÖZE NE DİYEBİLİRİZ.ZAMANIMIZDA KOVULMADIK KÖY KALMADIKİ..

...
MUSTAFA KEMAL DEMEK
KALEMİNE YÜREĞİNE SAĞLIK NE GÜZEL BİR ANLATIM.TEŞEKKÜRLER

...
İŞTE MUSTAFA KEMAL ATATÜRK TÜRKİYESİ
BEN UMUTLARIMI YİTİRMEM.MEYDAN BOŞ OYNA ZIPLA KOŞ NEREYE KADAR BİR TEK ŞEYDE YANILIYORLAR. BU MİLLETİ BİR ŞARKI BİR TÜRKÜ BİR ŞİİR ÇOŞTURUR BİR MİLLİ MAÇ BİR OLAY BİRLEŞTİRİR. HEMDE HEPSİNİ KENETLER.NE DEMİŞ BÜYÜK KURTARICI !!GELDİKLERİ GİBİ GİDERLER!!

...
 
Bu sayfada tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şairi hakkında, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım kimdir, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şiirleri,tacettin yıldırım  tacettin yıldırım hakkında bilgi ve tacettin yıldırım  tacettin yıldırım isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.