E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
tacettin yıldırım

tacettin yıldırım

69 şiiri ve 86 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 69
Şiirleri
86
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
tacettin  yıldırım

Çevrimdışı

13 yıl 11 saat 26 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
37.552
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
185.444
Yazıları Kaç Kere Okundu?
183.326
Üyesi olduğu atölyeler

Uzak Şafaklar / Ruhu Okşayan Kalemler DUYGULARIN ADRESİ ÖYKÜ SEVENLER ATÖLYESİ
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

1948 yılında sivasın tuzlagözü köyünde doğdum...ilk orta okulu sivasta bitirdim 1966 senesinde eskişehir hava asrsubay okulunu kazandım izmirde branş okulundan 1968 yılında mezun oldum.1969 yılında ev hanımı olan leyla yıldırımla evlendim..iki oğlum oldu. uzay ve tolga.....uzay kadın doğum uzmanı tolga sigortacı oldu ikisinide evlendirdim dokuz yaşında çok tatlı bir torunum var ismi defne....otuzbir yıl bu mesleği şerefimle...icra ettim yurdun bir çok yerlerinde iki defa şark hizmeti olarak seve seve hizmet ettim bir askerimin kalbini kırmadım....edebiyatı bilhassa şiiri çok severim...toplumsal olayları iç acıtan konuları tema olarak işlemeyi çok severim...işte bu yüzden edebiyat defteri sitesinin aşığıyım yazan tüm kalemleri hep taktir etmişimdir devamlı artan eksilmeyen bu gönüldaşları her gün elverdiği müddetçe takip etmeyi yapılacak en önemli görev olarak kabul ederim..tüm arkadaşlara

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Oya gedik
Profili | Şiirleri | Yazıları
Evet değerli komutanımız, Sıcak kişiliğinizle, espirilerinizle gönüllerimize taht kurdunuz.Sizi tanımak şanstır diyorum... Dostluğunu..
siyahgecem
Profili | Şiirleri | Yazıları
TACETTİN dediğimde saygıyı sevgiyi arkadaşlığı ile muhteşem bir adam adam gibi adam var biliyorum seni tanımakla inan çok mutluyum güzel k..
Davidoff
Profili | Şiirleri | Yazıları
"Allah senin gibi, askerine insanca değer veren Komutanları başımızdan eksik etmesin Komutanım." Yazmış olduğun kitabınla gurur duydum.
GÜLDESTE
Profili | Şiirleri | Yazıları
YÜREĞİ SEVGİ DOSTLUK DOLU CAN AĞABEYİM İYİKİ TANIDIM İYİKİ
AYSE 09
Profili | Şiirleri | Yazıları
evet saygı değer ve sitemizin en sevilenlerinden harika insan iyiki varsın komutanım iyiki bizlerlesin saygılarımlasınız herdaim güzel..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şairi hakkında, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım kimdir, tacettin yıldırım  tacettin yıldırım şiirleri,tacettin yıldırım  tacettin yıldırım hakkında bilgi ve tacettin yıldırım  tacettin yıldırım isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.