E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
tacettinfidan

tacettinfidan

120 şiiri ve 4 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 120
Şiirleri
4
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Tacettin Fidan


12 yıl 2 gün 16 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
21.225
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
123.823
Yazıları Kaç Kere Okundu?
5.336
Üyesi olduğu atölyeler

HECEYE GÖNÜL VERENLER
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Merhabalar. İstanbul'da doğdum. ABD’ye onüç yaşında geldim. Şimdi Florida eyaletinde yaşıyorum. 1981'de Şikago'nun De Paul Üniversitesinden Felsefe ve Tarih dallarından mezun oldum. Daha sonra, iki yıl özel Yüksek Üniversite çalışmaları yaptım. 1980'in son kısmında, bazı İnsan Hakları Teşkilâtlarına ücretsiz gönüllü katkılar da bulundum. İnternette çeşitli eserlerim vardır. Şiire çocukluktan beri müptelayım.

.....

Şiir, genellikle yaşantının bütünlük, ahenk, uyum ve dayanışma noktalarında ısrar eder. Hayatta şahsi bir anlam arar ve bunda direnir. Şuuru, özellikle madde ve maneviyat, düşünce ve duygu, dil ve eser çevrelerinde daima dolaşır. Ananevi gayesi, insanda bir ümit aramak ve bu ümidi dünya ile paylaşmaktır.

.....

Bak:
http://tacettinfidan.yolasite.com (Türkçe) --
http://www.tacettinfidan.com (İngilizce)


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada tacettinfidan  Tacettin Fidan şairi hakkında, tacettinfidan  Tacettin Fidan kimdir, tacettinfidan  Tacettin Fidan şiirleri,tacettinfidan  Tacettin Fidan hakkında bilgi ve tacettinfidan  Tacettin Fidan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.