E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
suralca suralca
 
üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

suralca yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ÇOCUKLUĞUM
inanılmaz güzeldi..okumaktan büyük haz aldım.. tertemiz, miss gibi bi sayfa.. yürekten kutlarım.. selam ve saygılarımla..
GÜLEGÜLE Üstad / RASİM GÜLER.. (A.D)
Siz en iyisi hiç yalniz kalmayın,siz en iyisi elinizdekinin değerini bilin,gidin sarılın sımsıkı.Sarilabileceginiz kim varsa en yakınınızda,gözlerinin içine bakın,ellerini tutun ve o elleri asla bırakmayın....... çok duygulandım..Allah Rahmet eylesin.. saygılarımla..
ay, gül ve çocuklar
Yaşamak, cebinde sakladığı kırık bilyesidir Uğur’un. Aklı hür, gönlü nur, boyundan büyük gölgesi. Uzatırken elini bir insanın sesine düşünmemiştir arkada bıraktığı çocukluğunu. Büyümek çocuk olmamak değil amcalar !... İnsandır bir çocuğun salıncak düşlediği masmavi yurdu. Yaşa Uğur, yaşayabildiğin k
EDEBİYAT DEFTERİ
Edebiyat Defteri benim içinde çok özel..bazen çekip gidiyorum ama dayanamayıp tekrar geliyorum..bu siteyi çok seviyorum..nedenini bende bilmiyorum ama seviyorum..her sabah gözlerimi ilk açtığımda edebiyatı açıyorum, uyumaya gittiğimde bu sayfayla kapıyorum, gece ansızın uyansam yine edebiyat defteri
 
Bu sayfada suralca  şairi hakkında, suralca  kimdir, suralca  şiirleri,suralca  hakkında bilgi ve suralca  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.