E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
süleyman yıldırım süleyman yıldırım
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

süleyman yıldırım yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
İlk defa bir öğretmenim oldu
Ben öğretmenim ama son iki yazını okuyunca hem annemi bir daha sevdim, hem de yaptığım işe imrendim. Başarılı içten yazıların için seni tebrik ederim.
ŞİMDİYE KADAR HAYAT TAN ALDIĞIM DERSLER
İnsan rahat olmak zincirleri kırılan bir huzurlu doğa gibi yaşamak istiyor. Kendi yaşamınız özet olarak dile gelmiş gece ilhamımı bizi gerçeklerle yüxleştiriyor
UMUT UÇURUMUNDA BİR YILDIZ
Sen dipte değilsin, sadece duyguları ve yaşamı çok yoğunsun, hassas insan az, senin gibiler hak etmesi gerekirken dünyayı, asıl başkaları rahat ediyor, söyle, biz bu dünyaya rahat etmek için mi geldik, dünyayı değiştirecekler asıl sizlersiniz, siz böyle mutlu olun, tamam, saygılar
PUSLU BULUTLARIN GÖZYAŞLARI
Güzel yazmışsın, ilk yazın, çok etkili yaa. Senden olur sayın yazar.
EVİN KIZI GİBİ GEL
güzel şiirdi yüreğine sağlık
"MI-Mİ-Kİ" LER
düşüncenizi okudum, içeriği güzel ama yazım yanlışınız çok maalesef üzülerek bunları eleştirmek zorundayım. Niye paragraf yaptınız her satırı ve ayrıca her satır niye büyük harfle başlıyor. Metin deyince bunların hepsini kapsıyor bence sadece düşünce yetmiyor.
YALNIZLIK -1
ÜNİVERSİTEDEYKEN YALNIZLIK HUZUR VERİRDİ AMA ŞİMDİ artık yalnız olmaktan korkuyorum sıktı artık, elinize sağlık
 
Bu sayfada süleyman yıldırım  şairi hakkında, süleyman yıldırım  kimdir, süleyman yıldırım  şiirleri,süleyman yıldırım  hakkında bilgi ve süleyman yıldırım  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.