E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
süleyman yıldırım süleyman yıldırım
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

süleyman yıldırım şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
AŞK
Emeğinize sağlık ama bence bu şiir olmamış, olgunluk yok, çocuksu anlatım var özü zayıf yani. Yine de tebrikler. Başarılar diliyorum.
61
Güzeldi hanımefendi, anlatımınızda kültür zenginliği var başka kültürlerle de beslenmişsiniz. Benim de şiirlerimi değerlendirir misiniz. Saygılar şiirimi i güzelleştiren herkese ve her şeye
İki kişilik kalabalık
Çok canlı birleşimler örnekler seçmişsiniz, ben çok beğendim. İyi ki bu şiiri yazmışsınız. Bence sizin ve bizim için kazanç bu
GEÇMİŞ
Abicim resmen bu şiir harika. Sadece cümle içindeki büyük harfleri küçük harf yapınız. Ben çok beğendim. Bnm de birkaç şiirimi lütfen sizin gibi üstatlar değerlendirin.
AhRaZ
Beklentiniz şiir yazmanızı sağlamış. Üslubumuz çok iyi sağlam. Tebrikler. Kalbiniz yosun tutmasın inşallah. Sevdikçe hayat bulsun şiirleriniz. Düşünme arzu et sadece bak balıklar da öyle yapıyor. Orhan Veli
İŞTE AŞK
Uğraşın için tebrikler ama çok dağınık anlatımınız var kusuruma bakmayın lütfen. Yazım hataları çok. Bu şiirin özü güzel ama üzerinde çalışma yapınız. Benim de şiirlerimi değerlendirir misiniz. Okur gözüyle ve şiirden anlayan biri olmanızdan dolayı eleştirileriniz bana onur verir.
Gönüller ne ister ?
Güzel şiirdi ben de Akhisarda yaşıyorum. Anlamlı bir şiir yazmışsınız. Tebrikler.
Kalem
Sanırım artık bize geleneklerle yapıştırılmış bazı şeylerin kırılma zamanı gelmiş geçmek üzere. Sevmek yaşamak bir arada ve delil en olmalı. Çok güzel anlamışsınız. Benim de içimde yıllardır aradığım bu duyguydu. Ben de buna cevap arayarak yaşıyorum artık. Zincir gibi hapsedilmiş oysa. Çok iyi bir a
Yağmurun Toprakla Aşkı
Harika bir şiir bu şiir olmuş. Tam da yayınlanacak bir şiir tadında kaliteye sahip. Çok beğendim. Ama yazım yanlışı çokk onları lütfen düzeltinizz
Giderken
Güzel bir konuya değinmişsiniz. Anlatımınızı çok derin ve güzel. Böyle güzel dost hem güzel uğurlanır hem de güzel karşılanır. Sizlerin yeti hep kalbimizde. Saygılar değerli şiir dostu. Üzülmek için değil bu hayat.
HAZİN HAKİKAT...
Tebrikler anlatım güzeldi inşallah sözleriniz çoğumuza rota olur. Bnm de şiirimi değerlendirir misiniz
Varlığı Yokluğuna Bin Pişman...
Güzeldi, insan yanlışlarını eğlence sanıyor. An gelir ki bir gün o haramlar asla düzelmeye bir yol olur. Cezasını kendileri çeker. Keşke insan olmayı adam olmakla karıştırmasaydık. Başarılar..
Her Yürek Atıştasın
Tebrikler güzel şiirdi, bir tık daha iyi olabilirdi, düzenlemeler yapmanızı tavsiye ederim. Başarılar.
mavi yol...
Hüzünlü ve içten bir şiir umarım kötü bir şey olmamıştır sonunda
UĞUR BÖCEĞİ
Yoğun ve güzel bir duygu yaşamışsınız. Anlatım güzeldi, sade ve aşk kokan bu mısralar sevgili için en iyi ifade tarzıdır. Beğendim. Bnm de birkaç şiirimi lütfen sizin gibi üstatlar değerlendirin.
minare
Tebrikler. Anlatımınızı beğendim. Benzetmeler yerli yerinde. Bnm de şiirime bakarsanız sevinirim
Bir Nefes
Anlamlı ve etkili bir anlatım, tebrikler
GÖÇ ZAMANI
Tebrikler sade ve güzel bir anlatım var
Ne kadar da körüm..
Üzüldüm sevdiklerimizi kaybetmek çok zor yaşayan bilir acısını. Çok güzel anlamışsınız duygunuzu. Tebrikler. Şiirin ne kadar gerçek olduğunu birçok şiir okudukça canlı canlı görüyorum. Bn de en sevdiğim insanı kaybetmiştim, edebiyat öğretmeniyim. Belki de onun sayesinde edebiyat öğretmeni olmayı seç
Gezdim dolandım!
Ben de Iğdır da kaldım Azerice şiir severim, çok dokunaklı olmuş. Tebrikler. Başarılar. 3 yılım Aralık ilçesinde geçti. Çok güzel anılarım kaldı. İnşallah bir gün sizinle yakın sohbet ederiz. Üreğinizde eşkin odu daim yansın. Ben de senin kimi adlı şiir yazdım Azerice onu okursanız çok mutlu olurum.
 « Önceki sayfa   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada süleyman yıldırım  şairi hakkında, süleyman yıldırım  kimdir, süleyman yıldırım  şiirleri,süleyman yıldırım  hakkında bilgi ve süleyman yıldırım  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.