E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
süleyman yıldırım süleyman yıldırım
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

süleyman yıldırım şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SİLEMEDİM
Tebrikler. Kısa ve yalın içten şiirdi...
Cevahir-Hasret-
Tebrik ederim şiiriniz kalbinizden ve içten bir bütün olarak ortaya çıkmış. Herkes yüzüne bakarken hayat önüne bakar acımaz, Oysa gönlümüzde yatar o en güzel hayaller. Cevahir olur konuşan dilimizde. Emekten sonra gelen en güzel güneşin resmi bakışlarımız. Bakışlarımız daima umut olsun sevgili üsta
Sahipsiz şiirler(Emsal)
Şiirinizde kelime zenginliği ve anlam derinliği çok güzel uyum yakalamış. Ve hiç hissettirmeden sanki şiir kendisi için yazılmış gibi. Zevkle okunası bir havası var. Bence harika bir üslup. İçtenliği iz beslemiş şiiri. Teşekkür ederim şiirinizi okuma fırsatı verdiğiniz için. Tebrikler.
Sabret
Şiirinizde tam bir gerçeklik olması şiirinizi süsleyen en güzel doğallık. Şiiriniz bir umut gibi yaşıyor sanki. Tebrikler.
YILDIZLAR KISKANIR
Tebrikler. Duygularınızı çok anlamlı ve başarılı üslup ve içerikle anlatmışsınız. Şiir şiir gibi olmuş her sözü cevher. Her satırını anlayarak okudum. Canlı anlatımınızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederim. Güzel bir şiir okudum sayenizde.
bu gece
Ne güzel sözler gece üstümüze yağan bir pişmanlık, aşk.. Ama güzel pişmanlıklar içimizi ısıtan. Keşke hala olsalar.. Tebrikler..
ECELİMİZ BIRAK SEVDADAN OLSUN
Tebrikler. Düşündürücüdü. Beğendim.
Benimle Evlenir misin
İçten şiiriniz için tebrik ederim. Umarım bizim duyduğumuz içten şiiriniz duyması gereken kişi de duyar. Çünkü en güzel sözleri söylemişsiniz onun için.
KIŞTA BİTER BİR GÜN
Kış da biter yazarsanız yazımı doğru olur. Şiirinizde konu gerçekten güzel işlenmiş .Tebrik ederim. Beklediklerimizle gidiyor her şey. Kış biter, bahar olur, yaz olur içimizde üşüyen duygular. Sevgilerle kalın. Tebrikler.
Senindir
şiiriniz farklı bence. gerçekten içten yazılmış. en küçük bir çocuğun anı, en dertli yaşanılan zamanı, bir sokağa düşen damlayı kalabalıkta unutulmaktan dert yanar gibi- tabi ki de onun için- yazmışsınız. Elimden geldiğince taze yazılmış şiirleri okumaya çalışıyorum. Şiiriniz bence kaliteli olmuş.
KOCA OĞLAN
Güzel bir taşlama yazmışsınız. Tebrik ederim. Sanırım son dörtlük biraz o akışı bozmuş gibi. Belki ilham gelir değiştirirsiniz. bir ozan gibi sözler saz ile söylenecek cinsten akıcıydı. tebrikler.
EFKÂRLIYIM GAMLIYIM
Tebrikler gayet akıcı ve duygusal bir şiir. Ömrün özeti bu kadar kısa işte. Saçlarıma ak düştü/ gam doldu gözlerime/ Bahar gülden bir gülüştü/ gam doldu sözlerime. güzel şiiriniz için ...
SENİN YÜZÜNDEN..
tebrikler. Yaşadığınızı hisseder gibi okumaya çalıştım. Gerçekten hissettiren bir şiir.
SAKIN BENİ HİÇ UNUTMA...
Yok gibiydi aslında ömür boyunca yolunu beklediğiniz en büyük varlık. Tılsımlı bir bakış ve hayran hayran izleğimiz daldığımız ve kendini uuttuğumuz. Şiiriniz gerçekten karşınızda dimdik ayakta duran bir sevgili tadında olmuş. tebrik ederim.
................................................
Bir halı gibi dokunmuş işlenmiş o kadar anlamlı uyumlu sözlerinizi bize okutma imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim. Çook beğendim. İçli bir şiirdi.
DİLBER
Çok iyi işlenmiş bir nakış gibiydi şiirinizi. Gönlüne sağlık.
Kırılan Umutlar
Tebrikler. Harika şiirdi.
.......
Aşk dolu sözleriniz öyle ölçülü ve insanı iştahla hayata bağlıyor ki. Kaleminize sağlık. Bütün dertlerin arasında yine de inat edip çıkan krizantem gibi sözleriniz. Duygularınız çok etkili. İnanın sevilen insan çok şanslı.
.........................
Güzel duygular, sözler. Tenrikler hanımefendi.
Bir Ocak İkindisi Karardı Umutlarım
Şiir bir dilektir hasrete mola verdiren Gözler onda tektir bakışlara erdiren Sevdayı yol eyledik gayrı Hasreti lal eyledik gayrı Şiir tektir gönlümüze giren. Saygılar, sevgiler değerli şair hanım. Elimde olmadan bu şiirinizi de okudum. Nice yeni aşıklara basit sevenlere önder olsun
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada süleyman yıldırım  şairi hakkında, süleyman yıldırım  kimdir, süleyman yıldırım  şiirleri,süleyman yıldırım  hakkında bilgi ve süleyman yıldırım  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.