E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Süleyman Özerol

Süleyman Özerol

117 şiiri ve 32 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Herkes kendi payına yaşar.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 117
Şiirleri
32
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Süleyman ÖZEROL

Çevrimdışı

10 yıl 1 ay 9 dakika 11 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Herkes kendi payına yaşar.
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
21.508
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
128.186
Yazıları Kaç Kere Okundu?
31.909
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

KISA YAŞAMÖYKÜSÜ

1953 yılında Hekimhan-Ballıkaya Mezirme)köyünde doğdu.Akçadağ İlköğretmen Okulunu bitirdi, 1972-1998 yılları arasında Urfa ve Malatya'da öğretmenlik yaptı. 1998 Haziranından itibaren Malatya Yorum Gazetesi yazı işleri müdürlüğünü yürütmeye, haftalık yazılar yazmaya başladı. Eylül 2009'dan itibaren Arguvan Yolu dergisinin yazı işleri müdürlüğünü de yürütmektedir.
Resim yapar, bağlama çalar ve türkü söyler; radyo ve televizyonlarda programlar yaptı, programlara katılmaktadır. Halk kültürü ve edebiyatı alanında etkinliklere katılmakta; çalışmaları, şiirleri çeşitli gazete ve dergilerde, kitaplarda ve Internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Eylül 2009'dan itibaren Arguvan Yolu adlı derginin yazı işleri müdürlüğünü de yürütmektedir.
Malatya Gazeteciler Derneği (MAGDER) tarafından Malatya Kültürüne ve Toplumsal Yaşamına Katkılarından, (14 Mart 2004), Folklor Araştırmaları K


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Süleyman Özerol
Profili | Şiirleri | Yazıları
KENDİ KALEMİMDEN YAŞAMÖYKÜM (Güncellenmiştir) SÜLEYMAN ÖZEROL 1953 yılında Hekimhanın Ballıkaya (Mezirme) köyünde doğmuşum. Babamın ..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Süleyman Özerol  Süleyman ÖZEROL şairi hakkında, Süleyman Özerol  Süleyman ÖZEROL kimdir, Süleyman Özerol  Süleyman ÖZEROL şiirleri,Süleyman Özerol  Süleyman ÖZEROL hakkında bilgi ve Süleyman Özerol  Süleyman ÖZEROL isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.