E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Suat Zobu Suat Zobu
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Suat Zobu şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Bir Rüya(Arşiv)
Hayırdır inşallah. Allah'ım hayırlara vesile etsin inşallah. Selamlar..
SEVMEDİM DE
Dese, deyiverse o köz söner mi..? Hiç sanmıyorum. Güzeldi Ustam VAROL.. Selam ve saygılar..
ŞAİRİM
Adam kere adamsın insanlığın bellidir Yüce Türk Milletiyle sınırlıdır alemin Vatan sevdan değişmez ellide hep ellidir Haksızlık karşısında eğilmiyor kalemin Kardeşim varol. Şapkam elimde saygıyla eğiliyorum. Yiğit yüreğinden öpüyorum. Selam olsun.
Vatan diyen gelsin
Geldim Ustam geldim çağrını duyup Bir Bozkurt yiğidin sesine uyup Bu kutlu davaya serini koyup Yarınlara tohum ekenler gelsin.. Bu kutsal davadan onur duyarım Her zaman hazırım her zaman varım Hainleri görüp artar efkarım Sonra gelen değil kökenler gelsin.. Yiğit yüreğine selam olsun Ust
SENDEN YAR OLMAZ
Ceviz kabuğuna filler sığar da Devran döner güneş tersten doğar da Kış gelir yaz gelir yağmur yağar da Kurular yaş olur senden yar olmaz Kardeşim cepten bu kadar oluyor. Selamlar. Suat Zobu tarafından 1/16/2020 6:18:58 PM zamanında düzenlenmiştir.
GEL
Kesildi mecalim tutmaz dizlerim, Takılıp kalmada yola gözlerim, Ne kadar isterim nasıl özlerim, Hasret duygusunu yaydığında gel.. Ne olur aklımı başımdan alma, Mecnuna çevirip çöllere salma, Yalvartma daha da hadi geç kalma, Camiden selayı duyduğunda gel.. Şiir öyle güzel ki.. Dur d
GEL
Ayrılık elinden aman el aman Öyle bir hasret ki vuruyor yaman Gün gelip yadına düştüğüm zaman Sevdiğim var deyip aydığında gel Kardeşim var ya tadından yenmiyor. Ne güzel bir şiir. Okumaya doyamıyor insan.. Lokum kıvamında.. İyi ki varsın. Selamlar sevgiler kardeşim.
EMMOĞLU (10) / yok olsun isterim...
Hemşehrim VAROL. Selamlar.
EMMOĞLU (11) / kara cahile...
Hemşehrim VAROL.. Şu şiirini okudum ya gözümde on kat daha büyüdün. Tam damarımdan vurdun sağol. Selam ve muhabbetle alnının tam ortasından öperim canım kardeşim. Selamlar sevgiler..
KALIR MI SİZE?
Güzel bir şiir okuttun usta. Var ol. Selamlar..
MUTLAKA !
Onuncu köyde senin ikametin sürekli Evin çoktan yapılmış hem de dokuz direkli Acilen düşüp yola hemen gelmen gerekli Zaten ben de orada olacağım mutlaka Kardeşim biz çoktan onuncu köye taşındık. Senin de yerin yurdun çoktan hazır. Selamlar sevgiler Kardeşim..
SEVDANIN TARİFİ
Yüreğimi delik delik delersin Daha sık dokursun ince elersin Bana surat asar ele gülersin Bütün yaptıkların ar diyemedim Diyemedim fazla yormasan beni Hedefine alıp vurmasan beni Tam orta yerimden kırmasan beni Neden görüyorsun hor diyemedim Sevda esirgeme eyleme yüzsüz Seni hissederim
BIRAKTIĞIN YERDE DEĞİLİM ARTIK (ARŞİV)
Ne eski neşem var ne eski havam Tükendi iddiam sürmüyor davam Her yandan delindi boş kaldı kovam Bıraktığın yerde değilim artık Gitmenden öncesi kuruyken tuzum Şimdi özlemlerde sana susuzum Çok fazla yorgunum çok uykusuzum Bıraktığın yerde değilim artık Zihnim paramparça dalar geçmişe
Selam Olsun
ALEYKÜM SELAM AĞABEYİM. Abi bu güzelliğe bir kaç kıta nazire yazmak isterim. Şu saatte toparlayamam diye düşünüyorum. Kızma şimşek şimşek çakma Lütfen kusuruma bakma Ömür boyu helal lokma Yiyenlere selam olsun Göğsümüzü gere gere Sevda koyduk orta yere Yurdu seven erkeklere Bayanlar
SAÇLARIMA KAR DÜŞTÜ
Çok güzel. Resmen türkü. VARol Ustam. Selamlar.
VATAN AŞK' ı ILE
Eyvallah Ustam VARol. Selamlar..
Ankara
Ankaramız gerçekten çok güzel. Yaşamaya değer bir şehir. Ankaranın kıymeti ayrı kalınca biliniyor. Eyvallah Ustam. Selamlar..
GÖNÜL GÖZÜYLE
Eyvallah Ustam. Mükemmel bir eser okuttun VARol.. Selamlar.
KALEM KILIÇTAN KESKİN
Ustam VARol.. Mükemmel bir eser tebrik ederim.. Ne mutlu Türküm diyene.. Selamlar..
Tonton'umun Mezarı
Yakubum ne denir bilmiyorum kardeşim. Sağlıklı günler dilerim kardeşim. Selamlar.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Suat Zobu  şairi hakkında, Suat Zobu  kimdir, Suat Zobu  şiirleri,Suat Zobu  hakkında bilgi ve Suat Zobu  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.