E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
SONimza SONimza
 
Üye / VIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

SONimza şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
sudan açlık
Çok , çok güzeldi.... "ölmek kolay zor olanı yaşarken ölmektir sana diyorum hayat, şiir olamasa da yazdıklarıma bir göz at…" Söze gerek var mı bilmem de.... Bence Hayat ümmi ... Ayrıca kör ve sağır ... Ne yazık ki.
kim miyiz ?
Çok güzel... biz sessiz, nefessiz sona yeminli bir ilk ve ölüm kadar gerçeğiz..! özdeyiş gibi mısralar... ( Tabi kim ne için yorumlarsa ) Tebrikler..
😊
Tedbiri elden bırakmamak lazım... Kediler,kuşlar ve gökyüzü... Haa.. bir de yaza veda eden küskün güneş... Sanki bir eksik var ... Sinekler... Onlar da erkenden kış uykusuna yatmış.... :) güzel dizelerdi. Teşekkürler.
she
A great poetry... Perfect I like it. It was so beautiful congratulations poet..:))
😊
Çok güzeldi... Madem tanışıyorsunuz kendisiyle söyleseydiniz davetsiz misafir kabul etmiyoruz..Bir daha sakın gelmesin.... Tüm İstanbul'a geçmişler olsun....
😊
Yaşantıdan bir kaç kare... "bir adam balkonda çamaşır astı.." doğal ve samimi dizelere... Gülümsemeyi bile unuttuğumuz şu zamanda gülmeniz mucize... Teşekkürler ...güzeldi.
Qwerty
....:))))))) Alkış..
düşkün
Hayatın güncel yansımaları... Çok güzeldi. SONimza tarafından 9/15/2019 5:41:20 PM zamanında düzenlenmiştir.
Babamın 20.Yılı
Ağlayan ,ağlatan unutulmayacak bir şiir...
Tebessüm Mukabilinde
Güzel di... Çocuk... herkesin yüreği cocuklarınki kadar temiz olsaydı ; dünya ne güzel olurdu... Teşekkürler.. SONimza tarafından 9/8/2019 10:56:55 PM zamanında düzenlenmiştir.
Belalı Dil
Değişik bir anlatım... Kural dışı bir şiir... Yine de güzel di. Teşekkürler.
uyku ile düş uyumu
Pazar şiiri... Güzel di... Tebrikler ve teşekkürler.
sinek adres sormaz ki
Pazar şiiri... Sineklerle ne derdiniz var bilemiyorum... İnsanların kedi köpek sevgisini hep izleriz. Sinekler... Lafontaine yi hatırlattı.. Teşekkürler.. Güzeldi.
Xcxc
Pazar şakası demek böyle oluyormuş...!! Rakamlarla şiir yazmak... Bayağı uğraşmışsınız. Tebrikler.
yüz 12
Çok güzel dizeler , hayatın içinden gibi... "Kalp yetmezliği" mi..? öldürmez çektirir sadece. Tıpkı aşk gibi. Tebrikler ve teşekkürler.
Hayatın Kendisi Şiirken
Çok güzel... Teşekkürler.
Lotus Çiçeği
Çok güzel dizeler... Ne yazık ki 21.yüzyılda lotus çiçeğinin neyi ifade ettiğini hatırlayan kişi olduğunu sanmıyorum... "saflık, sadakat,sonsuz yaşam"... bunlar insanlığın sözlüğünden silineli yıllar oldu.
Yaşam Döngüsü
"I Know What It is To Be Young" Sonbahara yaklaşırken okuduğum anlamlı dizeler... Teşekkürler.
Şair Mezarlığı
Çok güzel... Anılar ve eşliğindeki nostaljik müzik de. Teşekkürler.
ç.ç.ç.ç.ç.ç.
Silinmeyi hak etmeyecek kadar Anlamlı ve yaşayan dizeler... Şiirler yazıldıktan sonra siliniyorsa .... BİR ŞİİR BİR İNSAN .. ne fark eder ki. İnsanları katledenler Katil olarak tanımlanıyor... Şiirleri katledenler .....???
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada SONimza  şairi hakkında, SONimza  kimdir, SONimza  şiirleri,SONimza  hakkında bilgi ve SONimza  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.