E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sondemokrat sondemokrat
irfan görgün
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

sondemokrat şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
SURİYELİ YORGUN SAVAŞÇI
NEDEN HEP FAKİRLER CAN VERİR SAVAŞLARDA ZENGİNLERE HAKSIZLIK OLMUYOR MU? KADERİMİ FAKİRLERİN ? BİR BEYİN FIRTINASI YAPALIM. NASIL OLUR. LÜTFEN YORUM YAPARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM. BÜTÜN YORUMLAR DEĞERLİDİR BENİM İÇİN VESSELAM.
AYNI YERDE DEĞİLİZ AMA AYNI GÖKTEYİZ
Halk edebiyatın su içtiği ırmaktan su içmiş görünüyorsunuz bana göre
GÜZEL YAŞAMAK DURURKEN
Teşekkürler efendim.
SURUÇ VE FIRAT
Suruç ovamızın değerli kadir kıymet bilen topraklarının suya kavuşması biz Suruçluları çok memnun etmiştir. Suyu topraklarımızla buluşturanlara (Devletimize ve çalışanlarına) çok teşekkür ederiz.
SURUÇ VE FIRAT
Suruç ovamızın değerli kadir kıymet bilen topraklarının suya kavuşması biz Suruçluları çok memnun etmiştir. Suyu topraklarımızla buluşturanlara (Devletimize ve çalışanlarına) çok teşekkür ederiz.
ÖZLEDİM
Edebiyat yerelden evrensele doğru yol almalı.Ben Güneydoğuluyum. Önce Güneydoğu daha sonra diğer bölgelerimizi anlatmalıyım..............................................................................
O ZAMAN
Şiirime göz atan çok değerli arkadaşlar ! Lütfen mümkünse bir kaç cümle de olsa şiirimi eleştirirseniz şu gariban İrfan galiba sevinme kıyısına gelir.Yanlışı terk eder, doğru denilen dünya güzelinin peşine düşer. Şiirime yapılan her çeşit eleştiri saygıdeğerdir benim gözümde. Vesselam.
İTİBARLI BİR KADIN
Aişe (r.anha)'den. Dedi ki: "Mahzum kabilesinden bir kadın insanlardan ödünç mal aldı sonra da onu kendi mülkiyetine geçirerek inkar etti. Durum Nebi (sav)’e bildirilince elinin kesilmesini emretti. Bunun üzerine kadının akrabaları Üsame b. Zeyd'e gelerek şefaatçılık yapması için konuştular. Üsam
YAZ GİTSİN
Derinden derine girer damarına ruhumuzun Bizi alıp götürür uzak diyarlara yaz gitsin vesselam
YAZ GİTSİN
Tatlı bir yolculuğa çıkartıyor bizi yaz gitsin Alıp götürüyor sarayına bizi şiirin Vesselam sondemokrat tarafından 8/12/2017 10:30:40 AM zamanında düzenlenmiştir.
 
Bu sayfada sondemokrat  irfan görgün şairi hakkında, sondemokrat  irfan görgün kimdir, sondemokrat  irfan görgün şiirleri,sondemokrat  irfan görgün hakkında bilgi ve sondemokrat  irfan görgün isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.