E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
( Sky ) ( Sky )
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

( Sky ) yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
KİMİM BEN
Adamlığın az olduğu bir dönem,İnsan olabilmek zor zanaat... Kahrolsun böyle vahşi mahluklar! #EmineBulut
***
Arapsaçı
kaydırak
Çok uğraşma çarpar seni😎😁
pratik
..Sevdim bunu Fransız .. Çok doğru tespit tebrikler.
Kadere inanmasak ne olur? (3)
Kader, dünyada biçilmiş çeşitli rollerdir. Roller değişmez ama rolü seçmek insanın elindedir. Rolü seçmek kader değildir. İradedir. Ama seçilen rolün oynanması kaderdir. Çünkü rol bellidir. Saygılar...
Ayser Öğretmen
İyiler galip gelmez hep şu fani hanede... Sevgiler,dua ile...
...
Allah cc kalp gözümüzü köreltmesin.guzeldi,sevgiler.
..
Yalın bir anlatım ,sevdim... saygılar.
Sabo terlik ve Annem
İçim buruklastı bir an... Evet zaman anlık bir nefes ,kıymetini bilmek gerek zamanın ve içindekilerin,Allah rahmet eylesin,mekanı cennet olsun annenizin. Guzel samimi bir paylaşımdı,saygılar.
Sil/dim
Sil/dim
Dilekler dualardan geçer...dualar bir güne sığmaz bir güne umut bağlanmaz,hiç inanmam bu tarz hıdırellez kutlamalarına hurafeden başka bir sey değil,yazınız keyifliydi ,saygılar. ( Sky ) tarafından 5/8/2018 11:17:40 PM zamanında düzenlenmiştir.
Cankız, Keloğlan'a neden öyle söyledi?
Yine güzel bir sohbet ,tebrikler... Ne demisler Nasipten öte köy yok. Vaktiyle, Sultan Mahmud Han, veziriyle beraber tebdili kıyafetle, İstanbul’un bazı yerlerinde ahalinin durumunu kontrol ediyormuş. Bir ara oturmak için kıraathaneye girerler. Bakarlar ki, oradakiler; “Tıkandı Baba, iki k
İnsan da bir su birikintisidir
Güzel bir konunun devamıydı,sohbet tadındaki yazınız eksilmesin,saygılar.
Hadi Gelin Köyümüze Geri Dönelim
Devlet memuru bir babanın şehirde doğup büyüyen ,yaşayan bir çocuğum,bazen babamın izinlerinde giderdik doğduğu köye ... Yazınız geçmişe ( çocukluğuma ) götürdü beni hocam , tebrikler,saygılar. ( Sky ) tarafından 4/26/2018 7:29:46 PM zamanında düzenlenmiştir.
Güzelin kendisi sonsuz olmazsa ayrılığı sonsuz olur
"Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: "Kul, hayrıyla, şerriyle kadere inanmadıkça, kendine (hayır ve şerden) isabet edecek şeyi atlatamayacağını, (hayır ve şerden) kaçacak olan şeyi de yakalayamayacağını bilmedikçe iman etmiş olmaz." Tirmizi, Kader 10, 2145. Yazınız koyu bir sohb
Gökyüzüne karar vermeden uçulmaz ki!
Kalemine sağlık, amin ecmain, dua ile...
,-,-
İnsan diyorum umutsuz ve hayalsiz yaşayamazmış... hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle saygılar...
BOZUK ALLAH`A ŞÜKÜR...
Keyifle okudum, Bu fani dünyada Sabır ve Şükür bizler için bir imtihan... Kalemine sağlık Saygılar...
Hadi Canım Yok Artık
Ne giderim, nede takı takarım öyle kurnaz birine,Artık ne yazık ki geleneklerde adetler yerini bulsun diye değil çıkara dayalı bir Türkiyede yaşamaktayız . Saygılar...
Beklerken
İnsanı içten içe kemiren şey "gurur" ne çok kanatır ruhu... Yürek işte umutsuz kalamaz ve gidenin yeri hiç bir zaman dolmaz... Kaleminize sağlık, Saygılar... (Kırmızı Düşler) tarafından 1/22/2018 12:54:12 PM zamanında düzenlenmiştir.
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada ( Sky )  şairi hakkında, ( Sky )  kimdir, ( Sky )  şiirleri,( Sky )  hakkında bilgi ve ( Sky )  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.