E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
SİLÜET SİLÜET
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

SİLÜET şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Kaptan 2
Yine harikulade bir şiir. Konuşur gibi yazışınız ve buna rağmen kurallara riayet edişiniz takdire şayan. Takibe almıştım sizi. Uzun zamandır bekliyordum bu şiiri. Beklediğime değdi. Çünkü beni de heveslendiriyor ve ufkumu açıyorsunuz. Yabancı değiliz sizinle. Tanışıklığımız var. Ama bayağı eski d
Kendim ile savaş halindeyim!
Merhaba. İnsanın kendiyle verdiği savaş, bir galip ve bir mağlupla sonuçlanmaz illa ki. Tam aksine bir doğumla da neticelenebilir. Ki ne güzeldir doğum değil mi? Taptaze bir yaşam... Ama sancısız olmaz. Umutla, sabırla ve metanetle beklemek lazım. İnsanın kendini doğurması kadar güzel bir duygu yokt
Bilmece
Sanırım insan biraz da kendisi olmaya çalıştığı için kendisi olamıyor. Çünkü kendisinin kim olduğunu tam olarak bilemiyor. Olmaya çalışması bir kendilik değil de kendi gibilik çıkarıyor ortaya. Kendisi olmaya çalışmayı bırakıp doğrudan, gayretsiz ve düşüncesizce kendisi olsa sorun çözülecek sanki.
Nigâh
Merhaba. Fotoğraf Andırın asma köprüsü değil mi?
Nə həyatdır bu həyat, insanı dövran çürüdər
Maşallah. Allah kaleminize kuvvet versin. Çok güzel yazıyorsunuz. Azerbaycan Türkçesine hakim olmasam da anladım sizi. Can Azerbaycan'a kucak dolusu sevgiler. Karabağ kahramanlarına selamlar.
Cehd
Tebrik ederim. Necip Fazıl'dan etkilenmişliğin getirdiği o derinliği hissettim.
BİRAZDA SEN ANLAT BANA
Dinlemiştim senden bu şiiri. İyi bir başlangıç olmuş bence. Akıcı yazıyorsun. Akıcı okuduğunu da biliyorum. Fırsat buldukça hem okuyacak, hem de dinleyeceğim seni. Kalemine sağlık.
 
Bu sayfada SİLÜET  şairi hakkında, SİLÜET  kimdir, SİLÜET  şiirleri,SİLÜET  hakkında bilgi ve SİLÜET  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.