E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
sıkılgan sıkılgan
Nurdan Çakırkaya
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

sıkılgan yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
S I Ğ I N T I
hayatın acı bir gerçeği , çok güzel bir anlatım la dile getirmişsiniz. Kutlarım . sevgiyle kalın.
ACABA SUÇ KİMDE?
Her zaman öncelikle eğitim, eğitim, eğitim........ ama bunca eğitime rağmen sigara içen dr lara ne diyelim? Demekki eğitimde bir yere kadar . Güzel bir paylaşımdı hayatın içinden . Kutlarım hocam saygılarımla sevgiyle kalın.
DERELER COŞUNCA
Ne zevkle dinlerdik büyüklerimizin anlattığı hayatın içinden öyküleri masal gibi gelirdi. Şimdilerde ise değil anlatmak karşımıza alıp konuşacak evlat bile bulmak çok zor herkes bilgisayar başında :) Paylaştığınız için sağolun hocam. saygılarımla sevgiyle kalın.
......
Çok etkilendim. Malesef bu tür varlıklar var hayatta . Zaman zaman yollarımız kesişiyor ama dediğin gibi bırak geçmişte kalsın. Artık seni üzmesine izin verme. Paylaştığın için teşekkürler. Sevgiyle kalın.
BİR GENÇLİK AYIBI
Bu yaşta bu kadar duygulu bir yürek gerçekten tebrikler . Herzaman daim olsun hiç susmasın yürek sesin. sevgiyle kal.
SANAL KOMEDİ:))))
Bir solukta okudum o kadar içten olmuşki kutlarım. Gerçekler acıdır ama.... ne yazıkki yaşanıyor çok yerlerde. Sevgiyle kalın.
hesaplaşmam var kendimle
Yok aslında birbirimizden farkımız hep aynı hesaplaşma. Yalan dünyada yalan olduğunu bile bile yaşanan acı gerçekler. sevgiyle kalın
ÇEŞME BAŞI
Bir acı gerçeğin harika anlatımı. Ellerinize sağlık ,sevgiyle kalın
 
Bu sayfada sıkılgan  Nurdan Çakırkaya şairi hakkında, sıkılgan  Nurdan Çakırkaya kimdir, sıkılgan  Nurdan Çakırkaya şiirleri,sıkılgan  Nurdan Çakırkaya hakkında bilgi ve sıkılgan  Nurdan Çakırkaya isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.