E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
şiir yürekli şiir yürekli
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Tokat'ın Niksar ilçesinde 1986 yılında doğan şairimiz ilk orta ve lise öğrenimini Niksarda tamamlamış.Ve Gazi Osmanpaşa üniversitesi Çocuk gelişimi bölümünü bitirdikten sonra 2004-2016 yıllar arası çeşitli okullarda Anasınıfı öğretmenliği yapmıştır .Yerel basında köşe yazarlığı yapan Yeşil Niksar , Avrupa Gazeteciler derneği ve Sağlık portalı da şiir köşesinde yer almaktadır. Bir çok sosyal sorumluluk projelerinde ve Antolojilerde yer almış bunlardan birkaçı " Savaşa ve teröre Hayır" "Terkedilmiş Mektuplar"dir. ilk şiir kitabı "Yorgun Yürekli Sevdam" ismiyle 2016 yılında şiir severlerle buluşturmuştur.İkinci Üniversite olarak Anadolu üniversitesi Sosyal hizmetler ve danışmanlık okuyan şairimiz Çocuk esirgeme kurumlarında yer almayı hedeflemektedir.Anne sevgisinden mahrum yavrularla iç içe olmayı hayal etmektedir.ikinci şiir kitabı "Sevda Şiirleri" adlı kitabını hazırlamış ve okurlarla bul

 
Bu sayfada şiir yürekli  şairi hakkında, şiir yürekli  kimdir, şiir yürekli  şiirleri,şiir yürekli  hakkında bilgi ve şiir yürekli  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.