E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ŞİİRİN SİHİRİ ŞİİRİN SİHİRİ
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Ben ..................

Kendimi seviyorum;
Kendimi sevmezsem başkasını sevemem ki! Ben sevmezsem kendimi, başkasından nasıl beklerim beni sevmelerini! Ben sevilmeye değer birisiyim. Kendimi sürekli seveceğim.Kendime güveniyorum;

Ben zorluklarla başedebilirim. Sorunların altında ezilmem. Insanlar bana güvenebilir. Küçük çıkarlar için değerli olmaktan vazgeçmem. Ben güvenilen kişi olarak kalmaya devam edeceğim.

Ben olumlu bakış açısına sahibim;

Bardağın boş tarafı yerine dolu tarafını görürüm. Kötümserlik kime yaramış ki, bana yarasın! Bakış açımı sürekli geliştireceğim, dünyaya umutla bakacağım, umut dağıtacağım.

Ben farklılıklara saygı duyuyorum;

Herkes farklı ve özeldir. Ben de farklıyım ve özelim. Farklılıklara zenginlik diye bakarım. Insanlara sadece insan oldukları için değer veririm. Herkesin aynı olmasını beklemem.

Ben toplumun diğer bireyleri i


 
Bu sayfada ŞİİRİN SİHİRİ  şairi hakkında, ŞİİRİN SİHİRİ  kimdir, ŞİİRİN SİHİRİ  şiirleri,ŞİİRİN SİHİRİ  hakkında bilgi ve ŞİİRİN SİHİRİ  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.